Медиагруппа «Антенна»  

Петро Гаман провів брифінг щодо актуальних державних проблем

Під час брифінгу Петро Гаман поінформував журналістів про створення відповідно до Указу Президента України Національної ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування, до складу якої увійшли і керівники Черкаської області — голова облдержадміністрації Олександр Черевко, голова обласної ради Володимир Гресь та міський голова м. Черкас Сергій Одарич.

Він також зазначив, що перше засідання Національної ради відбулося за участю Глави держави, представників всіх регіонів, органів місцевої влади, міст обласного значення. В роботі ради взяли участь голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк, Секретар Ради Національної безпеки і оборони Раїса Богатирьова, члени уряду.

В. о. голови облдержадміністрації Петро Гаман наголосив, що чи не вперше Президент України зібрав за одним столом представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, міських голів міст обласного значення.

Виступаючи на засіданні Національної ради Віктор Ющенко підкреслив, що без взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування в країні не буде досягнуто політичної та економічної стабільності і закликав до тісної співпраці заради майбутнього держави.

Розглянуто було питання щодо проведення державних закупівель. До прийняття відповідного закону буде діяти, як визначено постановою Кабінету Міністрів України, тимчасова процедура тендерних закупівель.

Було повідомлено і про проведення найближчим часом Всеукраїнського з’їзду будівельників України, на якому спеціалісти галузі обговорюватимуть програму Президента України щодо спорудження соціального житла.

Як повідомив Петро Гаман, Президент України під час засідання Національної ради звернув увагу органів державної влади на необхідність поновлення «шефства» над військово-морськими силами України, коли області надають посильну допомогу у їх розвитку та розбудові.

На засіданні Національної ради обговорювалася концепція Державної цільової програми розвитку аеропортів до 2020 року. Віктор Ющенко доручив допрацювати концепцію програми з урахуванням пропозицій регіональної влади, яка б збільшила пасажиропотік на авіатранспорті та підвищила його роль в економіці держави.

У свою чергу, Петро Гаман зазначив, що Черкаський аеропорт сьогодні є у власності міста, але не виключено, що постане питання про повернення його у власність держави.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 09.04.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 238 хитов: 5646
вчера: 582/19957
время генерации: 0.068449020385742; SQL запросов: 11