Медиагруппа «Антенна»  

Обережно, лохотрон! Тепер і в Черкасах

Яромир МАРКІВ# 14, 09.04.2008

Важко братам-слов’янам жити на білому світі. Стільки спокус навколо і невмируще бажання отримати гроші, при цьому пальцем не ворухнувши. Просто жах та й годі! Здається, що часи МММ та дикий капіталізм початку 90-х вже пішли назавжди. Але ні! Ошукування громадян з їх власної волі набуває все нових і дедалі вишуканіших форм.

Нещодавно на одному з місцевих каналів побачив сюжет про тренінги, які проводить мільйонер-наставник Роберт Флетчер. Треба сказати, що вийшов він у телекомпанії просто чудово. Тут тобі і розповідь самого диво-мільйонера, і свідчення щасливчиків, життя яких змінив Флетчер, і гарний офіс та люди в краватках. Все пристойно. Оті «білі комірці» запропонують вам пройти тренінг з мільйонером-наставником, який кардинально змінить ваше життя, назавжди витягнувши зі злиднів. За гроші звичайно.

Весь бізнес містера Флетчера побудований на одвічній мрії ідіота заробити мільйон з нічого. Покопирсавшись в Інтернеті, знайшов дуже цікаву інформацію про горе-мільйонера.

Who is Mr. Fletcher?

Перше, що кидається в очі – це той факт, що Флетчер не має права вести бізнес на батьківщині, тобто у США, де його звинувачують у шахрайстві. Проте, пан Роберт якось не дуже згадує цей факт у своїх красномовних проповідях.

Ідемо далі. Роберт Флетчер стверджує, що заробив свій перший мільйон у 22 роки. Проте його офіційної біографії просто не існує. Є певні факти чи то вигадки про неймовірні успіхи в бізнесі товариша Флетчера. Існує лиш офіційна легенда, яку Флетчер не втомлюється повторювати на тренінгах.

Флетчер позиціонує себе як мільйонер-наставник, що вже 20 років мандрує Штатами, Європою та СНД з благою місією покращення матеріального стану всіх нужденних. Але google видає лише сайти самого американця та повідомлення пострадянської преси про шахрайства громадянина Флетчера. Більш того, його діяльність обговорюється на американських форумах, і повірте, 38 мільйонами доларів (саме у стільки Флетчер оцінює свої статки) тут і не пахне. Роберт добряче наслідив у США, і повертатись у країну здійснення своєї американської мрії не збирається. Хоча слід сказати, що Флетчер відома у США людина. Проте відомий він як організатор багатомільйонних фінансових пірамід. Такий собі американський Мавроді.

Як заробити мільйон?

Відповідь на це запитання дасть вам Роберт Флетчер. Але не безкоштовно. Спочатку пройдіть попередню співбесіду та заповніть анкету (50 доларів). Сам Роберт каже: аби вас відібрали, треба, щоб в усіх графах стояла відповідь «так». І хоч запитання, на перший погляд невинні, ви мимоволі поставите «так» навпроти одного-єдиного запитання: «Чи готові Ви віддати нам Ваші гроші?». Самі тренінги, звичайно, не безкоштовні. Всього за 3 тисячі доларів вам запропонують змінити своє життя. Немає 3 тисяч? Погано, але не біда. Давайте тисячу, а решту потім віддасте, коли заробите мільйон, або приведіть ще п’ятьох таких же нещасних, як ви.

Взагалі, тренінги більше нагадують психічну атаку. 14-15 годин вам будуть розказувати про те, як вам пощастило з наставником. І так кілька днів. Як каже сам наставник, так він знімає «блоки». Адже від мільйона доларів людей відділяє лише бажання його заробити. Після таких настанов ви розумієте, що жили не так, і ось воно — нове успішне життя.

І вже після такого тренінгу ви з радістю інвестуєте 10 тисяч доларів в успішний бізнес Флетчера. І байдуже, що у вас немає власних бізнесових ідей! За вас усе придумають компетентні спеціалісти.

То як заробити мільйон? Флетчер знає. Рахуємо. Скажімо, 2 тисячі майбутніх мільйонерів приносять улюбленому наставнику по 2 тисячі «зелених». Ось вам 4 мільйони американських доларів. Зважте на те, що така кількість людей не є межею. А дехто інвестує в американця більше, ніж 2 тисячі у.о. Виходить, що стати мільйонером дійсно легко. Важче потім із цими грошима зникнути.

Глобальні тренінги Флетчера – це класична фінансова піраміда або, як звуть її в народі, «лохотрон». Здається, що лохотрон діяв, діє і буде діяти, приносячи своїм організаторам мільйони народних грошей. Флетчер — дійсно багата людина. Із бізнесової точки зору він успішний підприємець. А от з точки зору Карного кодексу України (і не тільки) він звичайнісінький шахрай.

«Думайте сами, решайте сами — иметь или не иметь»

Як кажуть, кожен вирішує для себе. А раптом спрацює? Це всіх інших «кинуть», а мені пощастить! Психологія, панове, психологія. Не ведіться. Беріть кредит і починайте власний бізнес. Покладіть гроші на депозит — часи банкрутств банків минули. Витратьте ці гроші на своє навчання чи навчання дітей! А Роберт Флетчер вже якось без ваших грошей проіснує. Світ великий та щедрий.

P.S. До речі, який мільйонер-наставник буде свої оголошення на стовпах клеїти поміж оголошень «Куплю радіодеталі» і «Робота в офісі. Освіта та досвід роботи не потрібен. Зарплата від 3 000 грн.».


СПРАВКА «АНТЕННЫ»

Флетчер в США

Чтобы не быть субъективными, изложим «американский» период бизнесовой биографии Роберта Флетчера сугубо языком документов.

На сайте Департамента Корпораций, являющегося частью Агентства бизнеса, транспорта и жилищного фонда при правительстве Калифорнии, находим предписание департамента от 15 июня 2005 года.

В предписании отмечено, что компания Provision Business Systems (президент Роберт Флетчер), которая, в свою очередь, является стопроцентной дочерней компанией Provision Business Systems, была зарегистрирована в Лас-Вегасе (штат Невада) в 2003 году. На территории Калифорнии компания продавала права на франчайзу. Стоимость франчайзы — 100 тысяч долларов + 60 процентов прибыли. Цель франчайзы — получение права на проведение образовательных семинаров в области бизнеса, фондового рынка и рынка недвижимости. Но поскольку вышеупомянутая компания не была зарегистрирована в штате Калифорния, указанным предписанием ей приказано прекратить продажу франчайзовых прав.

Сайт правительства штата Невада, регистрационная палата. На сайте приведены названия 48 компаний, президентом/казначеем/секретарем которых является Роберт Флетчер. Все лицензии отозваны в 2006 году.

Наиболее интересный и самый весомый документ — выдержка из выдвижения обвинений американским регулятором фондового рынка — Комиссией по ценным бумагам (аналог украинской Госкомиссии ценных бумаг и фондового рынка).

27 сентября 2007 года Комиссия сообщила об обвинении против компании Provision Business Systems, в частности, против Роберта Флетчера (был ее президентом с июля 2003 по март 2005 года), Ричарда Хилла и Джеймса Стока.

Вот эти обвинения:

«Миллионы долларов, собранных с инвесторов, направлялись Флетчером на обеспечение экстравагантного образа жизни, приобретения драгоценностей и одежды.

Флетчер постоянно предоставлял сфальсифицированную информацию о реальном состоянии компании. В частности, указал, что на ее балансе находятся миллионы тонн мифической субстанции хьюмейт стоимостью 137 млн долларов.

Также компании и ее должностным лицам выдвинуты обвинения в нарушении ряда статей Федерального закона о ценных бумагах».

Исходя из этого, Комиссия сообщила, что будет требовать от суда лишить троих вышеупомянутых лиц права заниматься любой деятельностью на фондовом рынке, вернуть незаконную прибыль, полученную в результате этих действий, а Флетчеру также запретить возглавлять акционерные компании и сообщить свое реальное финансовое состояние.

Ричард Хилл признал часть обвинений, что, впрочем, не освободило его от гражданского иска. О других двух фигурантах ничего по этому поводу не сказано. Более того, очевидно, что исповедуемые им в Америке бизнесовые принципы Роберт Флетчер экспортировал в Украину. Хорошо, хотя бы творчески переосмыслил. По крайней мере, не предлагал украинцам покупать вещество хьюмейт, которого не существует в природе.

(По материалам сайта “Украина криминальная”)

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 09.04.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 634 хитов: 13560
вчера: 675/20583
время генерации: 0.0079150199890137; SQL запросов: 11