Медиагруппа «Антенна»  

Гість не прокинувся

Сценарій трагедій зазвичай не відрізняється різноманітністю — спочатку пиятика, потім паління, сон і смерть. Певна річ, коли мозок затьмарений алкоголем, то безпекою, навіть особистою, люди переймаються в останню чергу. Тож непогашений недопалок або розжарений попіл з цигарки, легко можуть опинитися де завгодно і стати осередком майбутньої пожежі. І тоді звичайна погана звичка перетворюється на смертельно небезпечну.

Саме за таких обставин 13 березня виникла пожежа в селі Білозір’я Черкаського району. Зустрілися двоє товаришів, відзначаючи цю радісну подію, добряче випили. За розмовами та між тостами і чарками викурили не одну цигарку, а коли потомилися і вляглися спати, закурили по останній. Один з недопалків упав на ліжко, а згодом воно зайнялося.

Дякуючи сусідам, що вчасно помітили дим, вдалося врятувати господаря будинку. На своє щастя, чоловік спав на веранді, де концентрація отруйного диму була значною, але не смертельною. А от його 50-річний гість, який залишився спати в кімнаті, загинув ще до прибуття допомоги.

Пожежу ліквідували бійці добровільної пожежної дружини ВАТ «Птахофабрика Перше травня» із села Хутори.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 275 хитов: 5927
вчера: 723/26554
время генерации: 0.11134195327759; SQL запросов: 11