Медиагруппа «Антенна»  

Хутро від скаженої лисиці

У селі Остапівка на Драбівщині в садибу до 66-річної Марії забігла лисиця. Собака, що охороняв будинок і двір, загнав непрохану гостю у сарай. На відчайдушний собачий лемент з будинку вийшов 28-річний Володимир.

Озброївшись першим, що в руки попало, — лопатою, він увійшов до сараю і спробував упіймати лисицю, але та не давалася, поводилася агресивно, тож довелося її вбити. Труп чоловік збирався спалити (подалі від гріха!), але...

Коли селяни дізналися, що всупереч своєму наміру Володимир не спалив убиту лисицю, а здер з неї шкуру, сільрада поклопоталася, аби рештки звіра піддали експертизі. У Драбівській ветеринарній лікарні зробили відповідні аналізи, і підозра людей підтвердилася — тварина дійсно хворіла на сказ.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 5884
вчера: 205/28525
время генерации: 0.017328977584839; SQL запросов: 11