Медиагруппа «Антенна»  

Гарячий сніданок

Саме так, із пожежними, поснідали 12 березня батько й син та їхній сусід — мешканці села Шарнипіль Монастирищенського району.

Спочатку для апетиту хильнули трохи горілки, але апетит забарився, і, чекаючи на нього, випили ще, тоді ще, одним словом, чаркували і замість першої, і замість другої страв, а потім усі троє дружно зачадили цигарками... Про десерт для гуляк подбали вже сусіди.

Незабутнім цей сніданок зробили пожежні, які примчали з райцентру, аби врятувати шарнипільським гурманам будинок.

На жаль, дерев’яна веранда, де і відбувалося вранішнє застілля, таки згоріла, але схоже, це не дуже засмутило господарів, які ще до від’їзду пожежних полягали спати просто неба… Задоволення від сніданку переважило навіть біль від опіків, які отримав 28-річний син господаря, коли виводив на вулицю батька та намагався врятувати дещицю з майна.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 547 хитов: 22468
вчера: 634/35795
время генерации: 0.043884992599487; SQL запросов: 11