Медиагруппа «Антенна»  

Чудовий старт

Костянтин ПРОЦЕНКО# 11, 19.03.2008

ЧЕРКАСЬКІ СПОРТСМЕНИ ПОСІЛИ ТРЕТЄ КОМАНДНЕ МІСЦЕ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

З ПОЖЕЖНО-ПРИКЛАДНОГО СПОРТУ

Дуже вдало розпочався новий спортивний сезон для черкаської команди з пожежно-прикладного спорту.

14-15 березня на ХХ чемпіонаті України з ППС у закритих приміщеннях, який проводився в Чернівцях і в якому брали участь 30 команд з усієї України, наші спортсмени у напруженій безкомпромісній боротьбі, коли долю призових місць вирішували частки секунди, обійшли визнаних авторитетів — команди Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Києва та Київської області.

Після періоду зміни поколінь це надзвичайно високий результат для оновленої команди Головного управління МНС в Черкаській області — вона вперше піднялась на п’єдестал пошани.

Першого дня у загальнокомандних заліках черкащани посіли 6 місце у подоланні штурмової драбини та 12 місце у подоланні висувної драбини, що дозволило їм на кінець першого дня міцно закріпитися на 6 загальнокомандній позиції в безпосередній близькості від головних претендентів на медалі.

Другий день виявився більш вдалим. На черговому етапі — подолання 100-метрової смуги перешкод — наша команда посіла 3 місце, а за підсумками результатів двоборства (100-метрова смуга перешкод і штурмова драбина) стала четвертою.

Стабільність — ознака майстерності. За кінцевими підсумками набраних балів вистачило, аби піднятися на почесне третє місце, поступившись лише командам з Одеської та Волинської областей.

Про ставлення до цих змагань свідчить хоча б те, що на них були присутні керівники обласних управлінь МНС, а відкривав змагання голова Чернівецької обласної державної адміністрації. Нашу команду представляв заступник голови Черкаського осередку федерації пожежно-прикладного спорту України, заступник начальника ГУ МНС Анатолій Садовий.

Причину успіху Анатолій Садовий вбачає перш за все у тому, що змінилися не лише обстановка всередині команди, а й ставлення спортсменів до тактики й стратегії командної боротьби. Якщо раніше до складу команди входили кілька спортсменів, здатних продемонструвати найвищі результати, які в першу чергу дбали про власні результати, бо від цього залежало, чи потраплять вони до збірної України, то сьогодні усі спортсмени, тренуючись за планом і не форсуючи рівень підготовки, поступово рухаються до високих результатів. Усі вони в першу чергу прагнуть своїм виступом внести до командної скарбнички стабільно можливу, а не рекордну кількість балів. Адже гонитва за рекордами часто не приносила команді зовсім нічого. Взагалі ми вважаємо, що ці змагання – лише своєрідний підготовчий етап, робота на перспективу, і літні змагання у Полтаві, а також міжнародні у Луганську мають показати правильність обраного нами шляху.

За словами головного тренера команди МНС України з пожежно-прикладного спорту Віталія Бруєвича, ці змагання були визначними загалом для вітчизняного пожежно-прикладного спорту. Представник Миколаївщини встановив рекорд України з подолання штурмової драбини для закритих приміщень, а одесит зумів покращити найвищий результат у вправі з висувною драбиною, який протримався аж 22 роки.

«Якщо ж говорити про черкащан, — зауважив Віталій Анатолійович, — то результати наших спортсменів також були досить показовими. Так, високих не вистачало, але середні результати, які показали наші хлопці, вже доводять, що команда не стоїть на місці і розвивається. Під час змагань спортсмени продемонстрували командний дух, волю до перемоги та потужний потенціал усієї команди. Через травми провідних спортсменів на рахунку черкащан не було абсолютних перемог чи рекордів, але це свідчить тільки про те, що працювати є над чим і високі показники ще попереду. А про те, що хлопці навчилися працювати на команду, свідчить кінцевий результат змагань».

Вручаючи нашим спортсменам Кубок та бронзові медалі, заступник голови Федерації пожежно-прикладного спорту України Олександр Тарасов зазначив, що «черкаська команда вже давно зарекомендувала себе як одна з найсильніших команд України, а її представники постійно входять до різних збірних команд України з ППС і гідно представляють нашу країну на світових змаганнях».

Тож, щиро вітаючи спортсменів із високим результатом на чергових змаганнях, побажаємо їм міцного здоров’я, наснаги та сили волі, аби досягати спортивних висот і рекордних результатів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 229 хитов: 4175
вчера: 723/26554
время генерации: 0.1028778553009; SQL запросов: 11