Медиагруппа «Антенна»  

Покарання гуртожитком

18 березня зранку жителі гуртожитків по вулиці Одеська, 8/1 і 8А перекрили вхід і не допустили адміністрацію заводу телеграфної апаратури на їхню територію. Приводом для акції протесту послужило оголошення, що з’явилося вчора на дверях під’їздів гуртожитків. У цьому оголошенні містилася вимога до мешканців до 15 серпня цього року звільнити кімнати у зв’язку зі зміною власників підприємства.

Продаж гуртожитків і примусове виселення людей на вулицю сьогодні не новина. Черкаський завод телеграфної апаратури, якому належать гуртожитки, вже кілька років знаходиться у процедурі банкрутства. План санації до цих пір не прийнятий, борги ростуть, утримувати соціальну сферу немає коштів. І при цьому керівництво заводу й арбітраж всіляко гальмують процес передачі гуртожитків до комунальної власності міста, хоча іще два роки тому сесія черкаської міськради ухвалила рішення про перевід гуртожитків ЧЗТА на баланс міста. ДП „Житлотелеграф”, яке було створено для обслуговування гуртожитків, практично не займається їхніми проблемами. Ситуація з гуртожитками тримається в секреті від мешканців, їх письмові вимоги провести загальні збори ігноруються. У такій ситуації людям нічого не залишається, як очікувати найгіршого. Тому оголошення про нібито виселення і викликало у них таку реакцію. Керівництво ЧЗТА й арбітражний керуючий заявили, що не мають жодного відношення до цих об’яв. Невідомо, чи була це фальшивка, чи так би мовити „пробна куля” для вивчення ситуації, яка може виникнути в разі продажу гуртожитків.

Тим часом ходять уперті чутки, що гуртожитки по Одеській таки можуть продати або запропонувати мешканцям викупити площі, на яких вони проживають, із прогнилими туалетами, на ладан дихаючими комунікаціями, побитими грибком кухнями і коридорами, причому аж ніяк не по залишковій вартості.

У гуртожитках ЧЗТА вже зараз найвища порівняно з іншими плата за проживання. Кімната площею 12 кв.м на одного мешканця у грудні минулого року обходилася у 150 грн. на місяць. Зараз родина із 3 чоловік мусить платити за місяць біля 500 грн. При цьому директор ДП „Житлотелеграф” Кривцова у всіх негараздах і в своїй бездіяльності звинувачує боржників. Безпрограшний прийом, коли треба закрити комусь рота.

Мешканці гуртожитків нещодавно зверталися з листами до керівників міста й області. Відповідей від високопосадовців поки нема, але люди сподіваються, що в них все ж таки знайдеться час звернути увагу на великі проблеми „маленьких українців”.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 11, 19.03.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 327 хитов: 15965
вчера: 638/58805
время генерации: 0.10901713371277; SQL запросов: 11