Медиагруппа «Антенна»  

ВОНИ ДРЕЙФУЮТЬ, А ЇХ РЯТУЮТЬ

Віта Кириченко# 9, 05.03.2008

Прес-служба МНС України повідомила, що 27 лютого підрозділи Черкаської комунальної рятувально-водолазної станції та відділення оперативно-рятувальної служби МНС мали роботу — їм чергового разу довелося знімати з крижини, що дрейфувала Кременчуцьким водосховищем, легковажних рибалок.

Попри всі роз’яснення і застереження щодо небезпеки, 9 черкасців облюбували для риболовлі місце біля села Чапаєвка Золотоніського району. Лід був крихкий і непевний, отож крижина потроху відірвалася і попливла, а горе-рибалки помітили це лише коли опинилися майже за 700 метрів від берега.

Як завше, на волання про допомогу негайно відгукнулися рятувальники і, звичайно ж, допомогли. Робота у них така — рятувати людей від наслідків їхнього власного недоумства.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 9, 05.03.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 610 хитов: 26512
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0085709095001221; SQL запросов: 11