Медиагруппа «Антенна»  

Жінка у міліцейській формі

Дмитро ГРИЦЕНКО# 9, 05.03.2008

По-різному сприймають жінку-міліціонера мешканці наших міст і сіл. Одні вважають, що міліцейська служба — аж ніяк не жіноча справа, інші співчувають, а дехто й заздрить.

Ми ж знаємо, що вони просто працюють. Працюють важко, вперто й наполегливо. Жінки у міліцейських погонах скрупульозно розслідують заплутані кримінальні справи, слідкують за безпекою руху на вулицях міст і автошляхах, борються з підлітковою злочинністю і безпритульністю, допомагають тим, хто повернувся з місць позбавлення волі. У переважній більшості наші жінки, котрі обрали професію захисника закону, чудово виконують свої обов’язки, проявляють мужність і неабияку витривалість, нерідко стають прикладом і для чоловіків. Завжди зібрані, підтягнуті, привітні, вони допомагають своїм колегам — мужчинам вести непримиренний двобій зі злочинністю. Такою є Світлана Миколаївна Поліщук – старший інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Смілянського міськ-відділу.

Наша героїня з’явилася на світ в одному з дивовижних куточків України — на Черкащині. Мабуть, тоді, дивлячись на чарівне маленьке створіння, яке лежало і бавилось в колисці, батьки й не уявляли собі, що їхня донечка в майбутньому буде співробітником міліції.

Час минав, дівчинка росла. Прийшла пора нашій юній леді йти до школи. Там вона і зустріла своє перше кохання, людину, без якої не уявляла майбутнього. Через два роки після закінчення школи вони одружилися. Невдовзі в їхній сім’ї народився первісток – хлопчик на ім’я Ян. Чоловік працював міліціонером взводу забезпечення Смілянського МВ, а вона виховувала сина. Але прийшла біда, вона втратила найдорожчу людину.

Коли помер чоловік, Світлані Миколаївні здавалося, що життя зупинилося, що все втратило сенс. Залишилася вона одна з п’ятирічним синочком на руках. У той бурхливий час дуже важко було знайти роботу, тому керівництво Смілянського МВ запропонувало їй посаду секретаря начальника і вона погодилась, а невдовзі стала секретарем диктофонної групи слідчого відділення.

Знаходячись в колі співробітників міліції, спостерігаючи за їх роботою, закохалася вона у цю справу, і з 1995 року почала працювати у слідчому відділенні як помічник слідчого. Працювала, виховувала сина. Постійно після школи маленький Ян був з мамою — та у своєму кабінеті займається справою, а малий біля неї робить уроки. Звичайно, важко було жінці на чоловічій роботі, але колеги з повагою ставилися до Світлани Миколаївни і допомагали їй в усьому. Через вісім років жіночої самоти доля подарувала їй щасливе знайомство. Сподобалася Івану вправна жінка, і одного чудового дня на професійне свято, День міліції, запросив він її до ресторану. Невдовзі вони стали чоловіком і дружиною. Зараз разом виховують ще одного синочка, Богданчика. Ось так після довгих років журби знову в її віконці замерехтіли промені щастя і надії.

Бути жінкою у сучасному світі складно і відповідально. Жінки народжують дітей, хвилюються за їхні долі, віддають рідним і близьким тепло, ніжність і любов, дбають про затишок у домівках, надихають чоловіків на нові звершення і здобутки та ще й працюють нарівні з ними.

Від імені чоловіків напередодні свята весни, свята жіночності хочу подякувати вам, шановні жінки, за вірність і доброту, за терпіння і віру, за милосердя і розуміння, за турботу і підтримку, за ніжність і кохання.

Бажаю вам радості і здоров’я, щасливої долі, родинного затишку і тепла, достатку, миру і злагоди.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 9, 05.03.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 621 хитов: 27690
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0090489387512207; SQL запросов: 11