Медиагруппа «Антенна»  

ОДА легалізує зайнятість населення

НА ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ЗІ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ РОЗГЛЯНУТО ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

19 лютого у Катеринопільському районному центрі зайнятості відбулося виїзне засідання обласного координаційного комітету зі сприяння зайнятості населення. На ньому перший заступник голови облдержадміністрації, голова комітету сприяння зайнятості населення Петро Гаман закликав усіх представників робочих груп налагодити ефективну роботу груп з вирішення на місцях проблеми легалізації зайнятості населення.

Ключовими питаннями, які розглядалися на засіданні, стали проблема трудової міграції та спільна координація дій органів виконавчої влади, об’єднань роботодавців і профспілок щодо вирішення питань регіонального ринку праці.

Гостро обговорювалися теми нелегальної зайнятості населення та масштабних темпів трудової міграції населення області. Саме трудова міграція населення на Черкащині залишається найактуальнішою проблемою – лише за офіційними даними, область щороку залишають понад 25 тисяч людей. Активною є міграція населення із сільської місцевості до міст. Крім того, міграція залишає свій негативний відбиток на соціальному здоров’ї суспільства. Останнім часом в Україні з’явився термін «соціальне сирітство». Цього статусу набувають діти заробітчан, які потребують захисту та опіки.

Проблемою є відсутність кваліфікованих робітничих кадрів навіть за умов високого рівня запропонованої заробітної плати.

На думку учасників засідання, серед першочергових завдань —створення робочих місць на селі, популяризація робітничих професій. Велику роль у їх вирішенні має зіграти співпраця із навчальними закладами області.

Присутні мали можливість оглянути приміщення Катеринопільського центру зайнятості та ознайомитися з його діяльністю, специфікою надання послуг громадянам і роботодавцям.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 8, 27.02.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 453 хитов: 13207
вчера: 580/19299
время генерации: 0.045212984085083; SQL запросов: 11