Медиагруппа «Антенна»  

Квартирна мафія полює на житло

Наприкінці минулого року «Антенна» розповідала про гірку долю старої хворої людини, яку «вполювали» і лишили даху над головою квартирні аферисти. Чиновники і правоохоронці пальцем об палець не вдарили, щоб захистити права ветерана. Бьються за них уже два роки лише його сердобольні сусіди. Нещодавно від них до редакції надійшов ось такий лист.

Шановна редакціє газети «Антенна»!

Із радістю повідомляємо вам, що нарешті, через два роки, справа нашого сусіда Харитонова Федора Івановичаі вирішена на його користь. Справедливий суд, що продовжувався півроку, повернув ветерану квартиру та все, в нього забране. Ми щиро вдячні Придніпровському суду й особисто судді.

Але аферисти не вгамовуються. На брехні та вигадках вони ще сподіваються на перемогу, але над ким? — Над людиною, що пройшла війну, потрапивши на неї у неповні 16 років, яка має безліч нагород та втрачене на все життя здоров’я.

Зараз ці люди штурмують суди вищих інстанцій, але окрім їхньої нечистої совісті ніяких підстав для звернення туди в них немає.

Тому через вашу газету звертаємось до цих людей — схаменіться, вгамуйтеся нарешті, станьте на коліна перед сивоголовим ветераном і попросіть у нього вибачення за страждання, що ви йому завдали.

Суддів же просимо: будьте милосердними та справедливими до долі ветерана. Бо хіба він заслуговує на таку старість?

З повагою, сусіди: Боброва Н. М., Бобров Г. Г., Лещенко Г.В., Остапчук І. Р., Дубінкіна Т. А.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 8, 27.02.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 397 хитов: 12770
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0080220699310303; SQL запросов: 11