Медиагруппа «Антенна»  

ДАІ ЗАПРОШУЄ НА ТЕХОГЛЯД

Вячеслав ХАРЧЕНКО# 5, 06.02.2008

Справний транспортний засіб — то гарант дорожньої безпеки. У цьому зайвий раз нікого переконувати не треба. Тому й приділяють співробітники ДАІ цьому важливому питанню постійну підвищену увагу.

Якщо раніше техогляд транспортних засобів розпочинався, як правило, тільки навесні, за тепла, то зараз цей процес значно прискорено. Вже сьогодні ви можете представити в ДАІ свій транспортний засіб на перевірку його придатності до експлуатації.

Технічному огляду підлягають усі легкові та вантажні автомобілі, автобуси, мотоцикли, моторолери, причепи, напівпричепи, що належать установам та організаціям незалежно від форм власності, а також вищеперелічені транспортні засоби індивідуальних власників залежно від року випуску.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ТЕХОГЛЯДУ

При технічному огляді транспортного засобу його власник пред’являє свій паспорт (підприємства, установи й організації — копію наказу про закріплення водія за транспортним засобом), реєстраційний документ, квитанції про сплату встановленої суми податку з власників транспортних засобів (документ, що засвідчує право на пільги чи звільнення від податку). У водія також перевіряється наявність посвідчення на право керування відповідною категорією транспортних засобів, довідки про медичне обстеження на придатність до керування автотранспортом та поліса обов’язкового страхування цивільно–правової відповідальності власників наземних ТЗ.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ТЕХОГЛЯД

Плата за проведення технічного огляду транспортних засобів встановлена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2007 № 796 і складає:

• для автомобіля, автобуса — 12,00 грн.;

• мотоцикла, моторолера, причепа, напівпричепа — 8,00 грн.

Якщо технічний стан транспортного засобу при техогляді перевірявся з використанням діагностичного обладнання та приладів, то стягується плата у розмірі 45 грн.

Вартість талона про проходження техогляду становить 11,89 грн.

Вартість талона про проходження квартального техогляду становить 18,75 грн.

Комп’ютерні послуги — 24 грн.

Перевірка транспортного засобу по пошуковим системам — 39,00 грн.

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ ТЕХОГЛЯД

У м. Черкаси технічний огляд можна пройти:

— у центрі діагностики автомобілів при УДАІ УМВС, що по вул. Лесі Українки, 21;

— у діагностичних пунктах вантажних автомобілів та автобусів по вул. Смілянській, 163 (навпроти АЗС «Укрнафта») та по вул. Смілянській, 127 (на території ВАТ «Черкаське АТП–17162»).

У районах технічний огляд проводиться за місцем дислокації ДАІ з використанням приладів пересувних станцій діагностики.

ХТО ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ ВІД СПЛАТИ ПОДАТКУ

а) Фізичні особи, зазначені у пунктах 1 і 2 частини першої статті 14 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», статтях 4–11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (ветерани війни, учасники бойових дій, учасники війни, особи, прирівняні до учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників війни), а також ті, хто має особливі заслуги перед Батьківщиною — Герої Радянського Союзу, повні кавалери ордена Слави, особи, нагороджені чотирма і більше медалями «За відвагу», статтях 6 і 8 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» (Герої Соціалістичної праці, Герої України та повні кавалери ордена Трудової Слави, а також ветерани праці — громадяни, які мають трудовий стаж 40 років — для чоловіків і 35 років — для жінок і вийшли на пенсію; громадяни, яким призначені пенсії на пільгових умовах; пенсіонери, нагороджені медаллю «Ветеран праці» за законодавством колишнього Союзу РСР), а також інваліди незалежно від групи інвалідності, у тому числі діти–інваліди за поданням органів соціального захисту — щодо одного легкового автомобіля (мотоколяски) з об’ємом циліндрів двигуна до 2500 см3 або одного мотоцикла з об’ємом циліндрів двигуна до 750 см3.

б) Фізичні особи, зазначені у пунктах 3 і 4 частини першої статті 14 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», щодо одного легкового автомобіля з об’ємом циліндрів двигуна до 2500 см3 або одного мотоцикла з об’ємом циліндрів двигуна до 750 см3 до їх відселення та протягом трьох років після переселення із зони гарантованого добровільного відселення чи зони посиленого радіоекологічного контролю.

в) На 50 відсотків — громадяни, у власності яких знаходяться легкові автомобілі з об’ємом циліндрів двигуна до 2500 см3, взяті на облік в Україні до 1990 року включно, та вантажні автомобілі з об’ємом циліндрів двигуна до 6001 см3 до 1990 року випуску включно, — щодо одного із зазначених автомобілів.

г) особи, які згідно із законодавством є платниками фіксованого сільськогосподарського податку, — за вантажні автомобілі.

Органи місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень мають право приймати рішення щодо звільнення від сплати податку осіб, які мають посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії, — щодо одного легкового автомобіля з об’ємом циліндрів двигуна до 2500 см3 або одного вантажного автомобіля з об’ємом циліндрів двигуна до 6001 см3 на одну особу, крім транспортних засобів, які вперше реєструються в Україні.

СКІЛЬКИ ТРЕБА БУДЕ СПЛАТИТИ ПОДАТКУ

СКІЛЬКИ ТРЕБА БУДЕ СПЛАТИТИ ПОДАТКУ ЗА ТЕХОГЛЯД

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 5, 06.02.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 582 хитов: 16740
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0081357955932617; SQL запросов: 11