Медиагруппа «Антенна»  

Володимир МАМАЛИГА: "У Черкасах створюється опозиція в житлово-комунальному секторі"

У Черкасах створюється Спілка власників житла. Минулого тижня пройшли збори ініціативної групи зі створення цієї громадської організації, яка буде носити офіційну назву — Черкаський міський осередок "Спілки власників житла України". У зборах взяли участь представники ОСББ, ЖБК, ініціативних груп по створенню ОСББ та члени Спілки молодих правників Черкащини, загалом 24 особи.

Перед присутніми виступили голова ініціативної групи В.О. Ткаченко, директор телекомпанії "Антена–Плюс" В.В. Мамалига, начальник відділу внутрішньої політики міськвиконкому С.Б. Слодзік.

Присутні на зборах ознайомилися з діяльністю Всеукраїнської Спілки власників житла під керівництвом народного депутата України Олексія Кучеренка, з Положенням про громадську організацію — Черкаський міський осередок "Спілки власників житла України".

— Мова йшла про те, що ОСББ, ЖБК й окремі власники квартир мають одні і ті ж проблеми, — розповідає директор телекомпанії "Антена–Плюс" і заступник голови ОСББ Володимир Мамалига. — Це — засміченість дворів і під'їздів, неякісні і несвоєчасні житлово-комунальні послуги, боротьба мешканців за право розпоряджатися прибудинковими територіями і допоміжними приміщеннями. При активній участі всіх мешканців будинків можна не тільки контролювати температуру гарячої води, тепло у квартирах, а й, використовуючи допоміжні приміщення, значно поліпшити умови проживання людей. Адже за кордоном у цокольних і підвальних приміщеннях зберігають дитячі коляски, велосипеди, там обладнують пральні і приміщення для сушки білизни, кімнати для дозвілля підлітків.

При міському осередку "Спілки власників житла" діятиме юридична консультація, що знайомитиме людей з їхніми правами й обов'язками з конкретних житлових питань. Простіше кажучи, в Черкасах створюється опозиція в житлово-комунальному секторі, яка примусить владу не перекладати всі проблеми і витрати повністю на мешканців квартир, а шукати шляхи зниження собівартості послуг, використовуючи наявні резерви житлового фонду.

Учасники зборів визначили представництво від ОСББ та ЖБК і дату проведення установчих зборів — 20 листопада 2007 року.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 46, 21.11.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 477 хитов: 14287
вчера: 723/26554
время генерации: 0.027722120285034; SQL запросов: 11