Медиагруппа «Антенна»  

Газета "Сміла" так і не вийшла "у світ"

Дмитро ГАЙДАШ# 46, 21.11.2007

Так і не дочекалися читачі сорок шостого номера тижневика "Сміла" за сьоме листопада 2007 року. Винні у цьому аж ніяк не журналісти і не друкарня, котра вчасно справилася із замовленням.

Річ у тім, що чільників міської влади, якою керує молодий голова Андрій Колесник, вкрай обурив матеріал під назвою "Не перекладайте свою вину на депутатів" за підписом голови фракції "НУ–НС" І. Острика і депутатів В. Линника, В. Скубка, Д. Ковальова, І. Скубко, Н. Шпак, О. Фендюр і С. Корнієнка. Ця публікація займала першу сторінку тижневика з переходом на другу.

Чим же так стурбувала вона керманичів міста? Певно, правдивими висловлюваннями на їх адресу.

Не буду за відсутністю зайвої газетної площі публікувати весь згаданий матеріал, але деякі цитати з неї все ж наведу. Наприклад, отаку: "...на сесії міської ради міський голова висловив дуже велику "повагу" до Президента України В. Ющенка, назвавши його "президент-мудак". На ХІХ сесії міської ради заявив, що фракцію "Наша Україна–Народна самооборона" взагалі не поважає і просить не відносити його до цієї політичної сили. На даний період ми не знаємо напевно, в якій партії знаходиться Колесник А.В. Раніше він був членом партії УНП, яка входить до блоку "Наша Україна–Народна самооборона". Якщо людина, займаючи таку високу посаду, дозволяє собі подібні висловлювання, то це можна пояснити лише одним — словами народної мудрості: "Хто саме найголосніше кричить: "Тримайте злодія"?"

За словами підписантів, саме А.В. Колесник зірвав ХІХ сесію, переклавши відповідальність за це на фракцію "НУ–НС".

Йшла мова у відкритому листі й про інші проблемні питання. Втім, читачі про це не змогли прочитати, бо майже 3-тисячний тираж пішов "під ніж". Ну не хоче місцева влада якихось плям на своїх "світлих" мундирах!

Мені особисто жаль смілянських журналістів, на яких (вже, до речі, не вперше), "наїжджають" чиновники з кабінетів місцевого "Білого будинку". Втім, вони поки тримаються, але чи надовго вистачить їм сил? Певно, деякі із тих, хто сплив на хвилі помаранчевої революції, вважають себе божками у своїй вотчині, в очі не бачили "Закону про пресу".

А наприкінці ще одна подробиця. Як відомо, кілька тижнів тому губернатор області О. Черевко зробив меру Сміли серйозне попередження щодо значного затягування підключення тепломереж. Через це учні кількох міських шкіл навіть змушені були певний час навчатися в тих учбових закладах, куди подавалося тепло.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 46, 21.11.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 135 хитов: 3801
вчера: 666/31054
время генерации: 0.022793054580688; SQL запросов: 11