Медиагруппа «Антенна»  

За безпеку пасажирських перевезень

Вячеслав ХАРЧЕНКО# 45, 14.11.2007

Саме так називалася загальнообласна операція, проведена наприкінці жовтня за ініціативи обласної ДАІ спільно з працівниками Територіального управління Головавтотранс-інспекції та ДСБЕЗ УМВС.

Під час контролю на лінії, наприклад у Каневі, виявилося, що водій автобуса "Короса", який належить приватному підприємцю, серед білого дня перевозив пасажирів, будучи напідпитку.

В обласному центрі водій приватного таксі, 36-річний черкасець, перевозив пасажирів власним автомобілем "Сітроен" добряче "під мухою".

За результатами операції територіальному управлінню Головавтотрансінспекції надано 9 інформацій на перевізників — порушників транспортного законодавства для проведення відповідних перевірок та позбавлення їх ліцензій на право надання послуг по перевезенню пасажирів. На перевірку знань ПДР до підрозділів РЕР направлено 71 водія пасажирського транспорту.

Запровадження таких суворих заходів впливу до порушників транспортної дисципліни набуло широкого розголосу як серед водіїв пасажирського транспорту, так і серед адміністрації автогосподарств і дало позитивний результат. Керівники автопідприємств серйозно поставилися до проведення профілактичної роботи з підлеглими водіями щодо дотримання вимог Правил дорожнього руху. Водії ж автобусів, відчуваючи постійний контроль як відкритий, так і потаємний, невідворотність покарання, знаючи про можливе направлення до підрозділів РЕР на перевірку знання ПДР та позбавлення на деякий час права керувати транспортними засобами, стали допускати менше порушень.

Як бачимо, співробітники обласної Державтоінспекції серйозно взялися за водіїв пасажирських автобусів. І певних результатів вже досягнуто.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 45, 14.11.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 296 хитов: 5542
вчера: 662/19347
время генерации: 0.093251943588257; SQL запросов: 11