Медиагруппа «Антенна»  

Борги по заробітній платі віддадуть

Попередження про суворе покарання отримали керівники підприємств, які мають борги по заробітній платі перед своїми працівниками.

Як зазначив під час засідання комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованої заробітної плати її голова, перший заступник голови ОДА Петро Гаман, "керівники підпри-ємств та органів місцевого самоврядування мають нести персональну відповідальність за борги по заробітній платі".

Петро Гаман наголосив, що необхідно покінчити з таким ганебним явищем, як невиплата заробітної плати. Тому він доручив усім присутнім на нараді керівникам відповідних служб ретельно перевірити економічно активні підприємства, які не платять заробітної плати.

Не лишилася поза увагою і діяльність виконкомів міських рад, у чиїх населених пунктах на підприємствах працівникам не виплачують зароблене.

— Близько 60% загальнообласних боргів складають борги підприємств обласного центру. Тому черкаська міська влада повинна нарешті звернути увагу на цю проблему, — зазначив Петро Ілліч.

Загалом же, за інформацією Головного управління праці та со-ціального захисту населення, в області утримується позитивна динаміка щодо зменшення заборгованості із виплати заробітної плати. З початку жовтня сума боргу зменшилася на 9%, на 1 жовтня вона становить 19367 тис. гривень.

Практично всіх керівників підприємств-боржників притягнуто до адміністративної та дисциплінарної відповідальності.

Прокуратура області порушила 20 кримінальних справ. П’ятьох керівників звільнено з роботи.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 31.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 423 хитов: 11675
вчера: 780/26432
время генерации: 0.1063060760498; SQL запросов: 11