Медиагруппа «Антенна»  

Східноєвропейському університету — 15 років

19 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації Петро Гаман привітав викладачів та студентів Східноєвропейського університету економіки і менеджменту із 15-ю річницею від дня його заснування. Він зазначив, що про престиж закладу, високий рівень викладання та визнання вузу як одного з провідних вищих навчальних закладів недержавної форми власності свідчать численні відзнаки загальнодержавного і міжнародного рівня.

Так, нещодавно університет отримав нагороду Сократа від Клубу ректорів Європи. До складу цього клубу прийнято ректора університету професора Рауфа Аблязова.

Відомо обласній владі й те, що університет оперативно реагує на потреби ринку праці. Чи не вперше в Україні у Східноєвропейському університеті було запроваджено дистанційне навчання та кредитно-модульну організацію навчального процесу. Майже щороку тут затверджуються нові навчальні програми за різними спеціальностями. Вимогам часу відповідає і нова спеціальність "Готельне господарство". Саме працівників цієї спеціальності потребує нині туристична мережа області, що розвивається у ході виконання Державної програми "Золота підкова Черкащини".

Під час урочистостей Петро Гаман нагородив кращих працівників вузу грамотами облдержадміністрації.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 31.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 218 хитов: 3348
вчера: 653/28380
время генерации: 0.03422999382019; SQL запросов: 11