Медиагруппа «Антенна»  

Презентація арт-сайту художників

Ольга МАЛЬОВАНА# 43, 31.10.2007

У черкаському Будинку архітектора днями почала роботу виставка, присвячена презентації арт-сайту художників. Усі вони предствляють різні міста України, а разом збираються, як стверджують самі, абсолютно випадково, щоб отримати мотив для подальшої творчої діяльності.

Це зібрання художників, які працюють у різних напрямках, доволі незвичне. Організатори виставки, а заразом і презентації арт-сайту цих художників мали на меті зібрати їх зовсім випадково. Тому, домовившись між собою про зустріч у певному місці, митці приїздять туди, не знаючи одне одного. Тут і знайомляться, обмінюються думками, черпають творчу енергетику.

Серед учасників виставки Микола Дзвоник — професійний художник-монументаліст, який розписує храми, Мартін Вієр — етнічний голландець, що живе в Україні, який створив усього одну картину, а повсякденно, як розповідають його колеги, займається благородною справою — допомагає наркозалежним людям позбутися цього лиха. Представлені тут роботи Володимира Бабченка — учня Яна Марцинкевича, Сергія Козаченка, який не лише займається графікою, а й останнім часом пише вірші, котрі прочитав присутнім. Цікаві роботи Юрка Коваля — це графіка на плакатах, які він знаходить на старих афішних тумбах і дає їм нове життя. Представлені тут і маски Анни Пелих, і ляльки Наталії Кузьменко, створені на основі давніх глибинних традицій.

— Справжні художники — це тонко організовані натури. Щоб художник створив щось хороше, йому потрібна мотивація, — розповідає учасник виставки художник Сергій Козаченко. — Ось такі зустрічі зазвичай і дають потрібну мотивацію, сигнали або імпульси для подальшої творчої роботи. Оскільки як і кожна людина, що опиняється серед однодумців, ми, зібравшись разом, відчуваємо, що ми не одинокі.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 31.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 432 хитов: 13836
вчера: 780/26432
время генерации: 0.039646863937378; SQL запросов: 11