Медиагруппа «Антенна»  

Прокуратура Черкащини затримала грузинського злодія

Україна все більш наближається до Європейського Союзу і приймає активну участь у міжнародних договорах щодо правової допомоги у розкритті кримінальних справ.

Одним із прикладів міжнародної співпраці стало затримання громадянина Грузії Джахвеладзе, який розшукувався правоохоронними органами своєї держави за крадіжку з банку 1 млн. 337 тис. доларів США.

За повідомленням прес-секретаря прокурора Черкаської області Ольги Лактіонової, впродовж 3 місяців прокуратура області здійснила численні перевірки щодо дійсності громадянства Джахвеладзе. Виявилося, що громадянин Грузії не звертався в державні установи області щодо отримання громадянства України, правового статусу біженця чи особи без громадянства.

Джахвеладзе було затримано й обрано міру запобіжного заходу у вигляді арешту до вирішення питання щодо передачі його правоохоронним органам Грузії.

Старший помічник прокурора області з міжнародно-правових доручень Сергій Ахмедов розповів: "При затриманні вказаної особи було виявлено певну суму грошей, яку затриманий тримав при собі. У зв'язку із цим за санкцією Генеральної прокуратури України зазначену особу було передано правоохоронним органам Грузії для притягнення його до кримінальної відповідальності. Гроші вилучені і теж передані грузинським правоохоронцям".

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 24.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 395 хитов: 12524
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0085318088531494; SQL запросов: 11