Медиагруппа «Антенна»  

Новий, швидкий, потужний

Костянтин ПРОЦЕНКО# 42, 24.10.2007

10 жовтня начальник Золотоніського райвідділу Головного управління МНС Черкаської області у святковій обстановці отримав ключі від нового сучасного пожежно-рятувального автомобіля.

Радість рятувальників цілком зрозуміла, такі подарунки випадають не часто. Ще донедавна про придбання нових автомобілів рятувальники області й не мріяли, а лише за останні півроку отримали вже три новітні автомобілі.

Запрошені на свято голова Золотоніської райдержадміністрації Валерій Буркацький, голова районної ради Іван Соколан, міський голова Золотоноші Олексій Корпань довго і з цікавістю оглядали автомобільно-рятувальну диковину. Ще б пак, аналіз використання таких автомобілів в умовах міста показав його істотні переваги над традиційними для рятувальників "ЗІЛами" — на місце виклику можна дістатися у 1,5–2 рази швидше, щоб ліквідувати вогонь на площі в 1 квадратний метр, треба у 5–6 разів менше води, а економія пального величезна. Нарешті, автомобіль укомплектований новітніми багаторежимними стволами, що до-зволяє не лише збивати полум'я та охолоджувати зону горіння, а й блокувати доступ кисню до відкритого вогню, тобто зменшити час гасіння пожежі та витрачати на це мінімальну кількість води, а отже приборкання вогняної стихії вже не буде катастрофою для сусідів знизу.

Але найбільше радує рятувальників спеціальний гідравлічний, пневматичний та механізований аварійно-рятувальний інструмент, без якого мов без рук при рятуванні людей із понівечених у ДТП машин, розбиранні конструкцій під час аварій, катастроф, завалів.

Виступаючи перед присутніми, начальник Головного управління МНС України в Черкаській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь відзначив, що радіє подарунку усім серцем, як кожний, хто щиро вболіває за справу й усвідомлює, що відтепер зможе працювати краще та успішніше. Він зокрема, сказав:

"Золотоніський район завжди привертав підвищену увагу з боку Головного управління МНС. На його території є розвинута промислова інфраструктура, розгалужена мережа автомобільних доріг державного значення, велика кількість водних об'єктів та значні площі лісів. До того ж з року в рік статистика неупереджено свідчить: практично кожна десята надзвичайна подія, що виникає в області, територіально пов'язується саме із цим районом. Цьогоріч тут було ліквідовано 84 пожежі, 79 разів співробітники Золотоніського райвідділу приходили на допомогу тим, хто потрапив у дорожньо-транспортні пригоди, 11 разів, аби врятувати людей, нашим фахівцям довелось поспішати на водні об'єкти. Зважаючи на ці обставини, ми просто зобов'язані були посилити цивільний захист району".

Захід закінчився, й освячений настоятелем Золотоніської православної церкви митрофорним протоієреєм Ярославом Іванусою автомобіль плавно закотився до гаражного боксу і застиг в очікуванні — попереду у нього непрості, тривожні, але, без сумніву, славетні будні, робота задля безпеки життя людей.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 24.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 318 хитов: 6554
вчера: 662/19347
время генерации: 0.19056010246277; SQL запросов: 11