Медиагруппа «Антенна»  

У черкаських йогів перший ювілей

Віталіна КУКУЄВА# 42, 24.10.2007

Слава давньої індійської культури сягла далеко за межі Сходу. Хто ж не чув історій, часом комічних, про дивних йогів, що ходять по жаринах, сплять на гвіздках та проводять довгі години, непорушно медитуючи. Насправді йога — стародавня система філософського світогляду в купі з вправами, що зміцнюють тіло та душу. Сьогодні в усьому світі поширилася мода на східну культуру. Від китайських ресторанчиків і бойових мистецтв до фен-шую та екзотичних танців. Не є винятком і йога, течій і різновидів якої нині налічується чимало. Серед цих систем є багато таких, що ніяк не суміщуються зі способом життя сучасної європейської людини. Найбільш адаптованою до сьогодення є система "Йога в повсякденному житті". Натхненником і вчителем системи є Парамханс Свамі Махешварананда, який народився в Індії, в Джастані. Він приїхав до Європи у 1972 році, і з того часу розкриває і поширює давні таємниці йоги. Сваміджі постійно зустрічається з керівниками духовних конфесій усього світу на міжнародних і міжрелігійних молитвах за мир, з керівниками і президентами різних країн. В Україні він навідав Черкаси у 2004 і 2005 роках.

Перша на пострадянському просторі школа системи "Йога в Повсякденному Житті" з'явилася в нашому місті завдяки ентузіасту цієї справи лікарю-терапевту Юрію Володимировичу Лещуку у 2002 році. Від початку і по сьогодні це є заняття для всіх, незалежно від віку, статі, стану здоров'я, професії та достатку. Наша спільнота швидко зростає — якщо на початку черкаських йогів було лише 30, то зараз більше 300 черкасців обрали одну з 20 секцій міста для занять.

В нашій спільноті ми не лише виконуємо асани (вправи для тіла), дихаємо за системою та медитуємо на килимку, ми створюємо товариство, в якому приємно спілкуватися, провести вільний час, весело відпочити, подискутувати тощо. Ми регулярно виїжджаємо на природу, а цього року отримали можливість виїхати за кордон. Так, представники нашої спільноти побували на багатьох міжнародних семінарах співтовариства "Yoga In Daily Life". Зокрема, у березні цього року наша делегація відвідала семінар в Дебрецені (Угорщина), а 1–21 липня перебувала в місті Стрілки (Чехія). Усі зібрання йогів сповнені духу благодійності й альтруїзму, тому подорож у Чехію коштувала лише 90 євро, а для карма-йогів (людей, що їхали безкорисно попрацювати задля спілкування зі Сваміджі) — 40 євро. У цьому році черкаська спільнота "Йога в повсякденному житті" відзначає 5-річний ювілей. Урочистості відбудуться 21 жовтня 2007 року в актовій залі ЧДТУ. У програмі святкування концерт, показові виступи майстрів-йогів, східні цікавинки та багато-багато іншого.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати це веселе свято, відпочити розумом і душею і, можливо, приєднатися до нас.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 24.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 482 хитов: 13789
вчера: 580/19299
время генерации: 0.067019939422607; SQL запросов: 11