Медиагруппа «Антенна»  

Латають дірки на тротуарах

За повідомленням прес-служби міського голови, цьогорічні ремонтні роботи відзначалися масштабністю — комунальники відремонтували вдвічі більше тротуарів, доріжок та під'їзних шляхів у дворах, ніж торік.

Тротуар у центрі міста — по бульвару Шевченка біля ЦНТЕІ, не ремонтувався з часу своєї появи. Чимало людей за останні кілька років зіпсували тут взуття. І от нарешті, після того, як журналісти чергового разу тикнули міську владу носом у проблеми Черкас, вдалося змусити її розпочати латання дірок на тротуарах. За словами начальника управління житлово-комунального господарства міськвиконкому Василя Старікова, комунальники пішли назустріч мешканцям міста, які скаржилися, що міська влада не виділяє жодної копійки на наведення ладу у дворах багатоповерхових будинків, адже через фактичну відсутність під'їзних доріг до деяких із них не міг під'їхати навіть автомобіль "швидкої медичної допомоги".

Тож цьогоріч, нарешті, депутати міської ради спромоглися виділити з бюджету майже 870 тисяч гривень на ремонт та асфальтування внутрішньо-будинкових територій та міських тротуарів.

Станом на кінець вересня комунальники та підрядні фірми відремонтували понад 13 тисяч квадратних метрів дворових територій. У дворах майже пів-сотні черкаських багатоповерхівок, переважно в мікрорайонах "Митниця", Південно-Західний та районі "Д", оновлено асфальтне покриття. Наразі комунальники закінчують ремонт тротуару біля ЦНТЕІ, хоча якість цього ремонту вельми сумнівна, не кажучи вже про естетичний вигляд. Що ж, виявляється, міська рада не здатна вирішувати проблеми в повному обсязі й це знову проявилося в її неспроможності оцінювати їх не локально, а масштабно. Мабуть, міські очільники свої штани 20-річної зношеності не латають, а змінюють на нові, то чого ж подібним чином не ставляться й до рідного міста?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 24.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 386 хитов: 12311
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0086269378662109; SQL запросов: 11