Медиагруппа «Антенна»  

Затверджено новий зразок закордонного паспорту

Прес-служба Придніпровського РВ УМВС# 41, 17.10.2007

Зважаючи на визначений Україною курс євроінтеграції та відповідно до Постанови Верховної Ради України від 23.02.2007 "Положення про паспорт громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, який відповідає сучасним міжнародним вимогам" постановою Уряду України затверджено новий зразок закордонного паспорту, який відповідає вимогам Міжнародної організації цивільної авіації, а відповідно й новий порядок оформлення, виготовлення та видачі нових документів для підрозділів Департаменту громадянства і реєстрації фізичних осіб МВС України.

За новими стандартами закордонний паспорт має обкладинку синього кольору. В ньому передбачено 25 ступенів захисту. Зокрема — сторінка даних, на яку наноситься інформація про власника паспорту способом лазерного гравірування, виготовлена з багатошарового полікарбонату із захисним покриттям. Внутрішні сторінки документу містять фонові графічні візерунки єдиної національної тематики, зображення орнаментів і геральдики, притаманні різним регіонам країни.

Загалом поєднання сучасних матеріалів із новітніми технологіями, які використовуються для виготовлення нового закордонного паспорту, гарантує максимальний захист від підробок та фальсифікацій. Термін оформлення нового закордонного паспорту — до 30 діб і відповідно 10 діб при достроковому оформленні.

Для отримання такого паспорту громадянам необхідно звернутись до підрозділу служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб за місцем проживання — відповідно до Придніпровського, Соснівського, Черкаського районів та надати наступні документи:

• паспорт громадянина України або свідоцтво про народження (для осіб віком до 16 років)

• копію виданої податковим органом довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (крім осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номеру та офіційно повідомляють про це державні органи)

• квитанцію про сплату державного мита або документ, що підтверджує повне чи часткове звільнення від його сплати.

Особи віком від 18 до 25 років разом із заявою про оформлення паспорту повинні подати довідку з військового комісаріату за місцем призову щодо можливості виїзду з України.

Довідкові телефони для вирішення питань, які виникають, — ВГІРФО Придніпровського району 64-07-16, Черкаського 39-35-82 та Соснівського 63-88-60.

Слід обов'язково зазначити, що подання інших документів чинним законодавством не передбачено. Платня за паспорт для пересічного громадянина складається із двох чинників, передбачених статтею 3 Декрету Кабінету Міністрів "Про видачу закордонного паспорту", сплата державного мита у розмірі 10 неоподаткованих мінімумів громадян, що складає 170 гривень, відповідно за дострокове оформлення паспорту 340 гривень.

Крім того, територіальні органи та підрозділи Департаменту ГІРФО МВС України здійснюють перевірку обставин, що обмежують право громадян на виїзд за кордон. При цьому відповідно сплачують вартість цієї процедури у розмірі 10 гривень 20 копійок, а при терміновій перевірці — 20 гривень 40 копійок.

Як і в кожній справі на перших етапах роботи по запровадженню нових паспортних документів виникли деякі збої в системі виробництва, оформлення та видачі документів.

Однак ці проблеми було вирішено. Державне підприємство "Державний центр персоналізації документів" було переведено на цілодобовий режим роботи, введено додаткові автоматизовані вузли реєстраційного обліку громадян. Тільки в Черкаській області вже існують три такі вузли.

За оформленням закордонних паспортів громадяни можуть звертатися до відділу ГІРФО УМВС України в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 104.

Тел. (0472) 63-19-83.

Дні та часи прийому: вівторок – п'ятниця з 9 до 18 години, субота — з 8 до 17 години. Вихідний та неприйомний дні — неділя й понеділок. Обідня перерва з 13 до 14 години.

При непорозуміннях та необ'єктивному розгляді звернень громадян до територіальних відділів та відділень Департаменту ГІРФО МВС, керівництвом ініційовано введення телефону "гарячої лінії" 8(044)254-96-66, по якій бажаючі можуть звернутись та отримати відповідь на свої питання.

М. РУСИНСЬКИЙ,
директор Державного
департаменту у справах
громадянства, імміграції
та реєстрації фізичних осіб МВС України

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 41, 17.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 562 хитов: 11939
вчера: 675/20583
время генерации: 0.012151956558228; SQL запросов: 11