Медиагруппа «Антенна»  

ЯКИЙ КЕФІР ПРОПОНУЄ "ДРУГ"

Навряд чи є люди, яким би був протипоказаний кефір. І справді, цей смачний молочний продукт, як стверджують медики, дуже корисний усім, адже він не лише поживний, а й позбавляє багатьох хвороб. Попит на цей вид молочних виробів у різних їх варіантах, як свідчать торговельники, залишається стабільним. Проте чи завжди виробники та реалізатори додержують усіх необхідних вимог для забезпечення високої якості продукту?

Фахівці ДП "Черкасистандартметрологія" відібрали для перевірки в черкаському ПП "Друг", що по вул. Смілянській, два зразки кефірів, які реалізовуються в торговій мережі міста. Як виявилося в результаті лабораторних випробувань, кефір із лактулозою виробництва ЗАТ "Лакталіс–Миколаїв" та кефір "Президент" того ж виробника не відповідають вимогам технічних умов. Перший — за кількістю молочнокислих бактерій та за маркуванням споживчої тари, другий — за кількістю дріжджів та життєздатних молочнокислих бактерій. Це означає, що молочний продукт при вживанні не тільки не принесе очікуваної користі, а може декому й завадити.

Висновок щодо причин порушення стандартів однозначний — слабка технологічна дисципліна на підприємстві-виробнику. Вжито відповідних заходів щодо недопущення подібного.

Тетяна ТОКОВА,
інспектор з держнагляду за якістю продукції,
додержанням стандартів, норм і правил

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 41, 17.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 619 хитов: 18533
вчера: 765/21950
время генерации: 0.013666868209839; SQL запросов: 11