Медиагруппа «Антенна»  

"ЗАСЕКРЕЧЕНІ" КАЛОРІЇ

Василь МАТВІЄНКО# 41, 17.10.2007

Вівсяне печиво, медові пряники... Ці слова навіюють спогади дитинства. Та й у дорослому віці багато хто не проти почаювати із пряником. Ось тільки заковика: від виробів із борошна ми гладшаємо. Аби убезпечити себе від зайвих калорій, споживачі нерідко вираховують своє меню з оглядкою на цей фактор. Допомагає те, що на упаковці імпортних, а тепер уже й багатьох вітчизняних подібних товарів зазначена кількість калорій та поживна цінність продукту. Однак ви марно будете шукати цих відомостей, приміром, на вівсяному печиві, виробленому Кам'янським заводом продтоварів. Та й загалом транспортне маркування продукції дуже кульгає. Адже споживач не знайде там відомостей про застосований розрихлювач, а вміст жирів, вказаний на ярлику, не відповідає зазначеному в рецептурі. Подібний підхід до маркування споживчої тари і в приватного підприємця з Черкас В.Г Морозова. Пряники "Медові" та кекси з родзинками "Столичні" за смаком могли б претендувати на гарні оцінки споживачів, однак питання щодо маркування споживчої тари залишається відкритим.

На жаль, за подібними прорахунками окремих вітчизняних виробників ховаються куди серйозніші проблеми підготовки виробництва, виготовлення технічної документації та приймального контролю. Усунути їх не так і важко. Було б лише бажання відкинути вчорашні підходи, які зобов'язували лише виготовити добротну продукцію, а упаковка, маркування були на другому плані. Сьогодні споживач висуває нові вимоги, і виробники повинні їх враховувати.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 41, 17.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 547 хитов: 11516
вчера: 675/20583
время генерации: 0.028664112091064; SQL запросов: 11