Медиагруппа «Антенна»  

Бігав, бігав та й сів

Анжела ІВАНОВА# 41, 17.10.2007

Вкладників однієї з черкаських кредитних спілок, переважна більшість яких — люди похилого віку, ошукав голова правління спілки — з 2004 по 2007 рік він привласнив п'ятсот дев'ять тисяч гривень, що знаходились на депозитних рахунках вкладників. Украдені гроші він витрачав на власні потреби.

Але, як кажуть, апетит приходить під час їжі — і цієї суми йому забракло. Для повного щастя не вистачало ще шістдесяти тисяч гривень. У серпні 2006 року, знову таки, використовуючи службове становище, він склав завідомо неправдивий документ — довідку про свої доходи, в якій вказав завищений розмір заробітної плати. У подальшому на підставі цієї довідки шахрай отримав кредит в одній з черкаських кредитних спілок. Грубо кажучи, "кинув" колег на шістдесят тисяч гривень, тому що ані сума кредиту, ані відсотки по ньому і досі не погашені.

Остаточно заплутавшись у боргах, особистих та службових справах, нечесний на руку голова правління спілки "прикрив лавочку", при цьому обібравши на півмільйона гривень ще й своїх вкладників.

В останній день липня цього року працівники ВДСБЕЗ УМВС Черкаської області порушили стосовно нього кримінальну справу за ч.5 ст.191 КК України. Дізнавшись про це, спритник "подався в біга" — продав квартиру і виїхав із Черкас. Його було оголошено в розшук. Два місяці шахрай переховувався у різних знайомих, але працівники ДСБЕЗ "вирахували" місця його ймовірного перебування і, коли той заїхав до Черкас у справах, затримали його. В порядку ст.115 КПК України до правопорушника був застосований запобіжний захід — утримання під вартою.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 41, 17.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 603 хитов: 17808
вчера: 765/21950
время генерации: 0.0089688301086426; SQL запросов: 11