Медиагруппа «Антенна»  

В Україні росте народжуваність. Одарич риє могили

Уперше з початку 90-х років народжуваність в Україні перевищила смертність одразу в 5 регіонах. Але черкаська влада готує не місця в пологових будинках та дошкільних закладах, а ями на міському цвинтарі. Цікава форма турботи про майбутнє городян.

Як повідомило Міністерство юстиції, за останні три місяці в Закарпатті народилося на 19% більше людей, аніж померло, в Рівненській — на 17, у Волинській — на 10, в Києві — на 8, у Львові — майже на 1%. Це ще не прорив, але позитивна тенденція вже має місце, зазначив міністр юстиції Олександр Лавринович.

Однак у Черкасах чиновники, очевидно, більше переймаються проблемами смертності, адже поспішили "порадувати" жителів міста тим, що вже готові до поховань узимку — розмістили на сайті міської ради інформацію, мовляв, на міському цвинтарі №6, що по вулиці Пролетарській, вже викопано дві тисячі ям. Напевне, ніхто не стане заперечувати, що така інформація на офіційному сайті міської ради — це цинічна неповага до громади міста й порушення усіляких норм загальнолюдської етики з боку влади.

Найвищий же показник смертності по відношенню до народжуваності в Україні було зафіксовано на Чернігівщині та Сумщині. Протягом липня, серпня та вересня цього року в Україні народилося 113 тисяч 638 немовлят, у той час як померло майже 156 тисяч людей. На перше серпня в Україні проживало 46 мільйонів 475 тисяч людей.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 41, 17.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 397 хитов: 12735
вчера: 586/18215
время генерации: 0.010868072509766; SQL запросов: 11