Медиагруппа «Антенна»  

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛРАДИ ПРОСИТЬ ДОПОМОГИ У МІЛІЦІЇ

Юрій Вязьмітінов, відомий далеко поза межами Черкащини борець із корупцією в черкаській ОДА та казнокрадами, звернувся до начальника УМВС України в Черкаській області генерал-майора Федора Бортняка з офіційною заявою.

Зокрема, депутат облради повідомив, що упродовж липня–жовтня 2007 року на його адресу надходили листи з погрозами, а у липні 2007 року він офіційно звертався до Управління СБУ в Черкаській області із проханням розслідувати, хто є автором листів, з якою метою вони пишуться, і, в разі необхідності, вжити заходів впливу на авторів і тих, хто, можливо, стоїть за ними.

"Відповіді по суті від Управління СБУ в Черкаській області так і не надійшло, — заявляє депутат. — Минулого тижня я отримав чергового листа. Я не розкриваю конверт і передаю цей лист до правоохоронних органів. Упевнений, що на листі є відбитки пальців автора погроз.

У зв'язку з цим довожу до Вашого відома, що впевнений: ці листи пишуться з благословення або за прямою вказівкою голови Черкаської обласної адміністрації Черевка О.В. Влітку 2007 року у себе вдома я зустрічався з Олександром Володимировичем. На зустрічі також був присутнім народний депутат України 5-го скликання Олійник Володимир Миколайович. При розмові голова Черкаської ОДА просив мене припинити критичні виступи у ЗМІ щодо нецільового використання коштів Державного бюджету, які спрямовуються на виконання Державної програми "Золота підкова Черкащини". Голова ОДА в присутності народного депутата Олійника В.М. заявив, що за програмою "Золота підкова Черкащини" стоять "дуже серйозні люди", і якщо я не припиню критичних виступів, то матиму великі проблеми. Саме після цих недвозначних погроз на мою адресу з боку голови Черкаської обласної адміністрації почали надходити вищезгадані листи", — стверджує Юрій Вязьмітінов.

Він також зазначив, що, звертаючись до начальника обласної міліції з проханням провести розслідування, просить "зробити дактилоскопію відбитків пальців Черевка О.В., його першого заступника Гамана П.І., виконуючого обов'язки начальника обласного управління СБУ Каплія М.В. Припускаю, що авторство цих листів належить комусь із них: Гаман П.І. й Каплій М.В. входять до кола найближчих соратників голови Черкаської ОДА". Можливо, саме цим заступник голови облради досить прозоро натякає міліціонеру про коло підозрюваних.

Юрій Вязьмітінов знаходиться в жорсткій опозиції до губернатора Черкащини протягом останніх кількох місяців. Його різкі заяви і звинувачення в корупційних діях та крадіжках державних коштів викликали відвертий конфлікт із представниками не тільки "Нашої України", а також із фракцією в облраді БЮТу, деякі представники якого чомусь стали на захист Черевка.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 41, 17.10.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 606 хитов: 17985
вчера: 765/21950
время генерации: 0.0090558528900146; SQL запросов: 11