Медиагруппа «Антенна»  

ХАБАРНИЦТВО ЯК БІЗНЕС

Дві спритниці зі Сміли Черкаської області, використовуючи своє службове становище, відкрили "хабарницький бізнес", але були вчасно зупинені міліцією.

Сьомого вересня працівники УБОЗ УМВС в Черкаській області під час отримання хабара затримали начальницю відділення однієї з організацій, що займаються земельними питаннями. Сорокадев'ятирічна смілянка отримала від директора одного з місцевих приватних підприємств тисячу гривень за оформлення права власності на земельну ділянку у м. Сміла.

Того ж дня була затримана і начальниця іншої смілянської установи, яка займається вирішенням земельних питань. Сорокап'ятирічна жінка 25 липня цього року отримала від приватного підприємця хабара — чотири тисячі гривень за виділення та надання в оренду на сорок дев'ять років земельної ділянки у м. Сміла із пролонгацією терміну оплати до грудня 2007 року.

В ході оперативних заходів було встановлено, що одна із затриманих хабарниць частину грошей постійно передавала іншій.

Зараз працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю перевіряють інформацію щодо причетності нечистих на руку начальниць до отримання близько тридцяти хабарів на загальну суму понад сорок тисяч гривень.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 37, 19.09.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 234 хитов: 4336
вчера: 723/26554
время генерации: 0.03835391998291; SQL запросов: 11