Медиагруппа «Антенна»  

Тур Блоку демократичних партій по Черкащині

Всеукраїнський агітаційний тур "Нашої України–Народної самооборони" минулої суботи охопив Черкащину. Того дня у Каневі та Корсуні-Шевченківському мав зустрічі із виборцями Юрій Луценко. В'ячеслав Кириленко та Анатолій Гриценко спілкувалися із виборцями на центральних майданах Звенигородки та Шполи. А Ольга Герасим'юк і Руслан Князевич завітали до виборців Городища й Тального. Таким чином шість районних центрів Черкащини воднораз змогли почути про наміри Блоку демократичних партій. Ось лише окремі з них

ЛУЦЕНКО: Виборець повинен голосувати за політика, якому не боїться довірити власний гаманець хоча б на 30 хвилин

Звертаючись зі сцени до громади Канева, де лідер "Нашої України–Народної самооборони" перебував у рамках свого агітаційного туру Черкащиною, Юрій Луценко наголосив, що "сьогодні людей не цікавлять питання НАТО, мови чи конфесій, людей цікавить робота, зарплата, пенсія, освіта та медицина".

"Ці п'ять речей цікавлять кожного, не зважаючи на те, де він живе і до якої церви ходить", — заявив Луценко.

Саме в цих напрямках, зазначив Луценко, об'єднані демократи працюватимуть після перемоги на виборах, почавши зі скасування депутатської недоторканності.

Побачивши у юрбі кілька синьо-білих прапорів, Луценко закликав громаду голосувати за Партію регіонів, якщо в когось із присутніх справді покращилося життя за часів уряду Януковича. "Решта — 90% — голосуйте за "Нашу Україну–Народну самооборону!" — закликав він. При цьому, за словами Луценка, виборцю слід віддавати свій голос за того політика, якому він хоча б на 30 хвилин не боїться довірити власний гаманець.

Луценко зазначив, що дострокові вибори варто провести хоча б для того, щоб раз і назавжди позбутися таких зрадників, як Кінах та Мороз. На питання одного мітингувальника, чому свого часу Луценко вступив до СПУ, він відповів, що мав намір підтримати "демократичний соціалізм, а не олігархічний "сицілізм" (від слова "Сицілія". — Ред.). Крім того, Луценко звинуватив Мороза у відстоюванні особистих, а не партійних чи загальнонаціональних інтересів.

КИРИЛЕНКО: Необхідно ліквідувати схеми, які дозволяють грабувати селян

"Головне завдання на селі зараз — це ліквідація злочинних схем, завдяки яким земля забирається у селян". Про це під час своєї прес-конференції у місті Звенигородка Черкаської області сказав голова політради Блоку "Наша Україна–Народна самооборона" В'ячеслав Кириленко.

За словами Кириленка, "зараз існує ситуація, коли завдяки мораторію на продаж землі вся земля навколо обласних центрів вже скуплена або взята в оренду на багато років".

"Це все відбувається тому, що під прикриттям мораторію правляча більшість Януковича-Мороза блокувала ухвалення цілого ряду законопроектів — про ринок землі, про державний земельний кадастр, про оцінку земель — і тим самим не дає селянину можливості отримати реальну грошову вартість землі, яка йому по праву належить".

Блок "Наша Україна–Народна самооборона" виступає за те, щоб прирівняти посаду вчителя до статусу держслужбовця

"Ми говоримо про те, що необхідно прирівняти посаду вчителя до статусу держслужбовця, бо вони відповідають не за сьогоднішній, а за завтрашній день", — сказав на мітингу в місті Корсунь-Шевченківський лідер Блоку "Наша Україна–Народна самооборона" Юрій Луценко.

Під час мітингу люди поскаржилися Луценку на те, що вода у річці Рось, котра протікає поблизу міста, дуже забруднена і непридатна для пиття. Луценко пообіцяв, що сьогодні ж матиме розмову на цю тему з губернатором області. Водночас він наголосив, що подібні питання мають вирішуватися на місцевому рівні за активної участі самої громади. "Виходьте на мітинги, хапайте чиновника, який за це відповідає, за барки і трусіть його, поки він не посиніє, а вода не стане чистою", — сказав лідер Блоку.

За його словами, громада повинна диктувати владі свої умови, а не покірно слухати, про що їй кажуть зверху.

ГРИЦЕНКО: Механізм відповідальності влади перед суспільством необхідно закріпити у змінах до Конституції

"Думаю, усі політичні сили розуміють, що Конституцію необхідно змінювати. Сьогодні державна машина діє неефективно, механізм відповідальності влади перед суспільством не відпрацьований". Про це сайту RAZOM сказав кандидат у народні депутати від Блоку "Наша Україна–Народна самооборона" Анатолій Гриценко, коментуючи ініціативу Президента України щодо скликання Національної конституційної ради для підготовки нової редакції Конституції України.

"А результатом цього стає не тільки неефективна діяльність органів державної влади, а й зниження довіри до всіх органів державної влади, розчарування людей, яке не сприяє ефективному розвитку держави і суспільства", — переконаний він.

Гриценко вважає, що "зміни до Конституції потрібно добре продумати і впровадити таким чином, щоб вони забезпечили незмінність ключових конституційних норм на тривалий термін".

"Не можна Конституцію змінювати кожні два чи чотири роки, — зауважив він. — Потрібно закласти добре продумані, виважені механізми з одного боку — ефективної роботи влади, а з іншого боку — стримування і противаг, які б гарантувати демократичний розвиток. Тому Конституція повинна попрацювати мінімум 10–15 років, а ще краще — чверть століття".

Анатолій Гриценко також наголосив, що "оскільки є різні підходи різних політичних сил, є різне бачення конституційних змін, які потрібно впроваджувати, я вважаю, що ініціатива Президента передбачає створення широкого формату, необхідно залучити представників усіх впливових політичних сил, представників громадськості, і це буде запорукою того, що потім ці зміни будуть впроваджені".

"Думаю, що в ході роботи Конституційної ради по ключовим підходам буде знайдено компроміс, який забезпечить прийняття Конституції парламентом, — сказав Анатолій Гриценко. — Якщо політики не зможуть знайти компроміс — абсолютно правильним і справедливим буде звернення до народу для того, щоб люди сказали своє слово".

Як відомо, Президент України Віктор Ющенко ініціює скликання Національної конституційної Ради для підготовки нової редакції Конституції України. Про це він заявив у День незалежності, під час свого виступу на Софійській площі.

"Ми починаємо конституційне оновлення. Я ініціюю скликання Національної конституційної Ради, яка підготує проект нової редакції Конституції України", — сказав Віктор Ющенко.

ЛУЦЕНКО: Я йду до ВР, аби продовжити боротьбу з корупцією

Лідер блоку "Наша Україна– Народна самооборона" Юрій Луценко стверджує, що повертається до Верховної Ради з метою продовження боротьби з корупцією, яку розпочав на посаді міністра внутрішніх справ. Про це він заявив на мітингу у м. Корсунь-Шевченківський.

"Якщо хтось вірить, що я йду до парламенту задля влади — я вже там був, але йду туди, щоб продовжити боротьбу з корупцією, "кучмізмом" та "кучменятами", яку розпочав, перебуваючи на посаді міністра внутрішніх справ", — сказав Луценко.

Він нагадав, що за час його керування МВС було викрито розкрадання бюджетних коштів на суму понад 20 млрд. грн. Однак, за його словами, "відповідно до чинного законодавства кримінальні справи, які порушені проти державних посадовців, мають розслідуватися органами прокуратури, яка замість доведення цих справ до логічного завершення ховає або закриває ці справи".

Тому, як сказав Луценко, "якщо виборці вже відчули сьогодні зростання свого добробуту, як було обіцяно Партією регіонів та її лідером Віктором Януковичем, вони можуть голосувати за цю політичну силу".

Водночас він наголосив, що лідери блоку "Наша Україна–Народна самооборона" ніколи не обіцяли того, чого не можуть виконати, і зараз, йдучи на дострокові вибори, прорахували свої можливості щодо покращення соціального стану населення України.

При цьому Луценко заявив, що "гроші в державі є, але немає совісті у політиків", а тому, наголосив він, "вкрадені у народу гроші треба забрати у мафії".

ЛІДЕРИ БЛОКУ "НАША УКРАЇНА–НАРОДНА САМООБОРОНА" ПРОВЕЛИ МІТИНГ У ЧЕРКАСАХ

На майдані Богдана Хмельницького послухати знаних політиків зібралося до 6000 чоловік. І саме тут знову повіяло тими пам'ятними майданами кінця 2004 року. І стало очевидним, що рано деякі політики списали майданні акції в архів. Очевидним стає, що в разі якихось серйозних суспільних катаклізмів майдани зразка грудня 2004 року ще цілком реальні.

ЛУЦЕНКО: Головне завдання нашого блоку після виборів — нещадна боротьба з корупцією

У своєму виступі на мітингу в Черкасах Юрій Луценко наголосив, що головним завданням блоку після виборів буде нещадна боротьба з корупцією. "Мусимо оновити і керівництво міліції, і керівництво прокуратури, і суди, щоб побороти це лихо", — сказав Луценко. Він нагадав, що в 2005 році державний бюджет збільшився на 60% саме завдяки активній боротьбі помаранчевої команди з мафією і хабарниками.

Коли Луценко почав свій виступ, з юрби відразу зникли усі агітатори Партії регіонів, які до того розмахували синьо-білими прапорами.

КИРИЛЕНКО: Ми змусимо Януковича проголосувати за скасування недоторканності

Голова політради Блоку "Наша Україна–Народна самооборона" В'ячеслав Кириленко запевняє, що "Наша Україна–Народна самооборона" зобов'яже лідера Партії регіонів Віктора Януковича виконати обіцянку і в перший день роботи нової Верховної Ради натиснути "зелену" кнопку в сесійній залі за скасування депутатської недоторканності.

Про це Кириленко заявив у Черкасах на мітингу. За словами Кириленка, "Наша Україна–Народна самооборона" та БЮТ, які першими виступили з ініціативою скасувати депутатську недоторканність, "яка є першопричиною всіх негараздів життя українського народу", нагадає Януковичу, котрий довго відкидав можливість скасування недоторканності, а потім все ж пообіцяв відмінити її, щоб він це особисто виконав.

Також у своєму виступі Кириленко ще раз запевнив: "для "Нашої України–Народної самооборони" ніякої широкої коаліції з Януковичем не буде". "Наш найближчий союзник — це Блок Юлії Тимошенко, і з ним ми будемо формувати коаліцію", — підкреслив він.

ГРИЦЕНКО: У моєму відомстві закон — один для всіх

Виступаючи на мітингу в Черкасах, міністр оборони Анатолій Гриценко наголосив, що українська армія завжди залишалася зі своїм народом. Він нагадав, що зовсім недавно солдати брали участь у гасінні пожеж у Севастополі, на Херсонщині, помагали у ліквідації наслідків "фосфорної аварії". "Ви можете покластися на нашу армію", — заявив Гриценко.

При цьому Гриценко відзначив, що у його відомстві діє правило — закон один для всіх. "Чим вища посада, тим швидше офіцер може її втратити", — сказав він.

Міністр навів приклад, коли командувач сухопутними військами втратив свою посаду протягом однієї доби.

Звертаючись до виборців, міністр закликав оцінювати політиків не за порожніми обіцянками, а за їхніми діями.

Гриценко також пояснив, чим відрізняється народна влада від ненародної. "Народна влада приймає рішення для людей, яких вона не знає в обличчя, а ненародна — для людей, яких вона добре знає в обличчя -- для своїх сімей, кланів і т.д." Крім того, Гриценко відзначив, що говорить з черкащанами, як із земляками, оскільки народився він у Звенигородському районі.

РУСЛАН КНЯЗЕВИЧ звинуватив політичних опонентів у спекуляціях...

... на такі делікатні для суспільства теми як мова і НАТО. Він подякував молоді, яка прийшла на мітинг, за активну громадянську позицію. "Ви — найбільш дієва частина суспільства. У ваших руках — завтрашній день", — звернувся Князевич до юнаків і дівчат, які зібралися в Черкасах на мітинг.

Князевич закликав їх пояснити своїм друзям і родичам важливість виборів 30 вересня.

ОЛЬГА ГЕРАСИМ'ЮК назвала Черкаси "вільним козацьким містом"...

... яке з власної історії знає ціну перемозі і свободі.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 35, 05.09.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 185 хитов: 1835
вчера: 784/18067
время генерации: 0.037075996398926; SQL запросов: 11