Медиагруппа «Антенна»  

Соціалісти сесію облради не зривали

Керівництво ОДА безпідставно звинувачує соціалістів у зриві 10 серпня засідання сесії облради. Про це вчора на прес-конференції в Черкаському обкомі СПУ повідомив народний депутат України, перший секретар обкому СПУ Олексій Малиновський.

Він пояснив, що фракція СПУ не брала участі у засіданні сесії облради, оскільки з порядку денного сесії були виключені стратегічно важливі питання: роз-гляд звіту про виконання бюджету за І півріччя 2007 року та про внесення змін до рішення облради від 29.12.06 "Про обласний бюджет на 2007 рік" в частині розподілу коштів від перевиконання бюджету за І півріччя 2007 року та перевиконання програми приватизації.

— Розгляд цих питань на за-сіданні сесії облради відкликала ОДА, написавши відповідного листа. Тому фракція СПУ ухвалила рішення про неможливість проведення 10 серпня засідання сесії облради, оскільки вищезазначені питання є визначальними у її роботі, — пояснив Олексій Петрович.

О. Малиновський додав, що збирався виступити на засіданні сесії щодо неправомірного використання коштів, спрямованих на реалізацію державної програми "Золота підкова Черкащини", а також проаналізувати роботу правоохоронних органів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 33, 22.08.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 386 хитов: 12326
вчера: 586/18215
время генерации: 0.008430004119873; SQL запросов: 11