Медиагруппа «Антенна»  

"Скелет у шафі" "сірого кардинала"

Наталія ДАНИЛЮК# 33, 22.08.2007

У понеділок у Черкаському прес-клубі реформ народний депутат України Володимир Олійник провів прес-конференцію для журналістів. Її метою було поінформувати громадськість, хто насправді стоїть за тим, що сесія обласної ради у п'ятницю 10 серпня так і не розпочала свою роботу.

На прес-конференції, що відбулася у п'ятницю, депутат від БЮТу Любов Майборода, керівник фракції "Наша Україна" в обласній раді Володимир Попко та Віктор Павліченко — голова Черкаського регіонального штабу виборчого блоку "Наша Україна - Народна самооборона" звинуватили у зриві засідання бюджетної комісії та сесії обласної ради соціалістично-олійниківську, як вони її називали, коаліцію. Сам же Володимир Олійник дещо по-іншому описує хід засідання бюджетної комісії, яке відбулося напередодні."На засіданні бюджетної комісії я нічого не робив: ані жодного викрику, ні якихось реплік. Сидів, піднявши руку, і чекав, поки мені дозволять виступити. І зробив це вже після того, як губернатор пішов, піднявши за собою голову бюджетної комісії: "Юра, за мной! Ко мне, все, кто со мной! і т. д". Натомість, зазначає Володимир Олійник, його опоненти організували зустріч із журналістами у свій робочий час, а це вже порушення закону.

Дійшла черга і до губернатора. Володимира Олійника надзвичайно вразила стаття, розміщена в одному з друкованих видань Черкащини, де висвітлювалась позиція Олександра Черевка щодо дій Олійника. Народний депутат знайшов у цій статті чимало правових помилок. За його словами, деякі фрази друкованого матеріалу провокують негайний позов до суду. Але Олійник поки що почекає відповідей на свої запити до губернатора щодо цього інциденту. Та й не лише цього. Володимир Олійник, як стало зрозуміло з його слів, вже буквально закидав Черевка численними запитами, зокрема стосовно використання бюджетних коштів під час реалізації державної програми "Золота підкова Черкащини". Він наголошує на розвиненій корупції у вищих ешелонах обласної влади (цитую): "Сам украв, а іншого звинувачує", при цьому, зауважує Олійник, недержавницька позиція постійно притаманна губернатору, наприклад, зрив засідання бюджетної комісії напередодні сесії, коли Черевко покинув помешкання разом з її головою. Такий вибрик Олександра Черевка викликав у нардепа неабияке обурення: "Що це таке — "Юра, за мной!" чи "Ко мне!?" — фамільярність по відношенню до голови бюджетної комісії, який разом із членом комісії Кулєшою зриваються з місця і біжать за губернатором! Це не що інше, як адмінресурс та незрозуміла, недержавницька позиція самого голови обласної ради і тих, хто так діє!".

Не оминув увагою Володимир Олійник і стан справ у Блоці Юлії Тимошенко. За його словами,

9 серпня, напередодні проведення сесії Черкаської обласної ради, обласний штаб БЮТ отримав телефонограму за підписом Олександра Турчинова, яка складалася із трьох пунктів. По-перше, депутати обласної ради від БЮТ повинні узгоджувати свої дії з фракцією "Наша Україна". По-друге, депутати від БЮТ повинні одностайно підтримати зняття з посади заступника голови Черкаської обласної ради представника СПУ Юрія Вязьмітінова. По-третє, невиконання перших двох пунктів призведе до застосування проти неслухняних закону про імперативний мандат. Тож Володимир Олійник висловив своє бачення цієї ситуації: "Турчинов є заступником секретаря Ради Національної безпеки. І оце слово "наказую", яке використав Турчинов у телефонограмі, свідчить про те, що партії (БЮТ) немає. Ось чому я порвав із "цим" БЮТом, бо "того" БЮТу, який був до 2006 року, сьогодні немає — його продали!".

Крім того, нардеп пов'язує появу такого наказу напряму з губернатором Черкащини Олександром Черевком: "Губернатор сьогодні тримає цю телеграму (я знаю, що ця телеграма була його ініціативою) і каже: "Будете діяти так, як я ось тут сказав!" — це, я вважаю, недемократично!".

Тож ні в кого не виникає сумнівів, що вибори, які відбудуться, будуть визнані світовою громадськістю найчеснішими і найдемократичнішими за всю історію України, якщо їх результат задовольнить ту саму так звану світову громадськість. Якщо ж не задовольнить, то ми будемо мати вибори за виборами. Аж до повної перемоги демократії.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 33, 22.08.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 284 хитов: 6306
вчера: 793/19458
время генерации: 0.09834098815918; SQL запросов: 11