Медиагруппа «Антенна»  

ДАЛІ — ТИША

Черкаський виконком 17 липня розробив проект рішення, яким затверджується Положення про порядок і правила проведення феєрверків (салютів) та регламентується продаж піротехнічних виробів у Черкасах. Феєрверки дозволяється влаштовувати із 8.00 до 22.00, за винятком святкування Нового року, коли і вночі можна застосовувати піротехніку. Визначені місця, де заборонено проводити феєрверки, — мости, транспортні магістралі, продуктопроводи, пам'ятники історії і культури, цвинтарі. До решти об'єктів — житлових будинків, медичних та навчальних закладів, підприємств, потенційно небезпечних об'єктів тощо — відстань має становити не менше 100 м.

Як повідомідомляє прес-служба міськвиконкому, кожне підприємство, яке організовує феєрверк, повинно мати на це дозвіл, виданий Держнаглядохоронпраці або його територіальним органом, та дозвіл міської влади. Щоб отримати його, треба не пізніше ніж за 10 днів до проведення заходу звернутися із відповідним проханням і надати всі необхідні документи. Питання, пов'язані з наданням дозволу, вирішує заступник міського голови — голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС — Микола Шкарабура. Городяни ж можуть використовувати побутову піротехніку без дозволів, але суворо дотримуючись інструкції та вищезазначених вимог щодо часу і місць застосування.

Піротехнічні вироби мають продаватися тільки у спеціалізованих магазинах або відділах, розміщених лише на верхніх поверхах торговельних приміщень.

Забороняється: реалізовувати піротехнічні вироби на ринках; продавати їх особам молодше 18 років та нетверезим покупцям; кидати піротехніку під ноги перехожих, із вікон та балконів; запускати феєрверки з дахів будинків та здійснювати інші дії, від яких можуть постраждати люди або майно.

Як зазначає начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Кулинич, спочатку необхідно навести лад із продажем піротехнічних засобів, тоді менше буде порушень і в сфері їх застосування. Після того як міська рада затвердить це рішення, буде налагоджена співпраця із правоохоронними органами, а порушники притягатимуться до відповідальності.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 08.08.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 599 хитов: 17623
вчера: 765/21950
время генерации: 0.0086760520935059; SQL запросов: 11