Медиагруппа «Антенна»  

Тарифи на вивіз сміття підвищаться

Черкаський виконком розглянув підвищені тарифи на вивіз твердих (ТПВ) та рідких (РПВ) побутових відходів, що їх запропонувало КАТП-2328. Нові тарифи перевірила інспекція за цінами і дійшла висновку, що вони обґрунтовані. Про це повідомила прес-служба виконкому. Тепер управління житлово-комунального господарства повинно провести обговорення цих тарифів із громадою міста.

До підвищення тарифів на вивіз сміття, на думку виконкому, призвели два фактори: зросла собівартість тарифу, основну частку якого складає пальне, та на 35% збільшилась норма утворення.

Тож для населення (РЕУ) плата за вивіз твердих побутових відходів підвищиться на 50%, для приватного сектору — на 30%. Тариф на вивіз рідких відходів у середньому збільшиться на 72%.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 08.08.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 427 хитов: 11912
вчера: 780/26432
время генерации: 0.069319009780884; SQL запросов: 11