Медиагруппа «Антенна»  

Козаки протестують

26 червня цього року в Одесі, на Приморському бульварі близько 700 козаків із 17 областей України, в тому числі 30 з Черкащини зібрались на козацьке коло, щоб заявити протест проти намірів одеської влади спорудити на місці знесеного пам'ятника морякам-потьомкінцям монумент на честь російської імператриці Катерини ІІ.

Козаки на тому зібранні говорили, що у пам'яті українського народу ця "курляндська повія" залишилась як руйнівниця Січі Запорозької, винуватиця розгону коша і покріпачення козаків, землі яких були роздаровані клевретам Катерини ІІ, серед котрих було чимало німців.

У прийнятій ухвалі рішення Одеської міської ради названо таким, що ганьбить честь і достоїнство кожного українця, а тому перед міським головою Одеси Є. Гурвіцем поставлено вимогу скасувати його.

Верховному отаманству та крайовим отаманам доручено донести цю вимогу до Президента України, Прем'єр-міністра Уряду, голів обласних державних адміністрацій, міських голів.

Козаки попередили, що, коли влада до них не прислухається, вони всіма законними методами чинитимуть спротив реалізації вказаних намірів одеської влади. На їхню думку, осквернене місце в історичному центрі Одеси потрібно освятити і збудувати там православний храм "Сили Святого Духа".

Олександр БАЛАЦЬКИЙ,
крайовий отаман Черкаського крайового отаманства Міжнародної громадської організації "Українське козацтво"

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 08.08.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 464 хитов: 15758
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0077948570251465; SQL запросов: 11