Медиагруппа «Антенна»  

На черкаських пляжах небезпечно купатися

Рішення про заборону купання на пляжах м. Черкаси минулої п'ятниці винесла комісія міськвиконкому з питань надзвичайних ситуацій. Приводом для цього став висновок міської СЕС про те, що вміст лактозопозитивної кишкової палички у дніпровій воді в районі Митниці перевищує норму у сотні разів.

Черкаська міська СЭС проводила дослідження проб води, взятих у чотирьох місцях, — у районі села Сокирне, біля Дахнівки, на території центрального пляжу та в мікрорайоні Митниця. Результати неприємно вражають: різною мірою, але скрізь вміст лактозопозитивної кишкової палички, що викликає різні інфекційні хвороби, у тому числі тяжкі, перевищує норму.

Якщо в Дахнівці при нормі 1000 її виявлено 2300, то на улюбленому місці відпочинку більшості городян — в районі пляжу Митниці її виявлено 240000, що перевищує норму у 240 разів. Фахівці міської СЕС пов’язують це із недавніми рясними дощами, які змили у Дніпро усілякі нечистоти з берега. До речі, перевищення гранично допустимих норм зафіксовано також і стосовно інших інфекцій.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 08.08.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 442 хитов: 14134
вчера: 780/26432
время генерации: 0.0694580078125; SQL запросов: 11