Медиагруппа «Антенна»  

Влади в місті нема?

Ольга МАЛЬОВАНА# 31, 08.08.2007

Схоже, скандал навколо спорудження багатоповерхівки на розі бульвару Шевченка – вулиці Героїв Сталінграду, на місці так званої "зірочки" розгоряється з новою силою. Тамтешні мешканці, які у п'ятницю вранці прийшли до редакцїі медіагрупи "Антена", повідомили, що того дня на будівельному майданчику після кількамісячної перерви знову відновилися роботи.

Недовго раділи черкасці, чиї будинки стоять біля цього клаптика землі, який колись уособлював пам'ять про визволителів нашого міста, рік перед тим перетворився на будівельний майданчик, а з місяць тому почав нагадувати забур'янений смітник. Але приводом для радості був, звісно ж, не останній факт, а те, що тамтешнім жителям, як їм здалося, вдалося відвоювати цю територію і припинити спорудження багатоповерхівки.

Причина, що змусила їх схилитися до такої думки, була більш ніж вагомою — як відомо, депутати Черкаської міської ради на сесії 5 липня проголосували за початок процедури розірвання договору оренди земельної ділянки та відміну дозволу на будівництво, що велося на розі бульвару Шевченка – вулиці Героїв Сталінграду.

Однак у п'ятницю вранці спокій, що тривав тут впродовж кількох місцяв поспіль, був порушений роботою крану та появою людей у робочому одязі, які з'явилися з наміром зрубати тополі задля розширення будмайданчика.

Коли туди приїхала знімальна група телеканалу "Антена плюс", тополі ще були на місці, але засоби, за допомогою яких їх можна позбавити життя, тобто бензопили, лежали поряд.

Головний еколог міста Володимир Абараменко телефоном повідомив нас, що вже мав розмову із представником фірми-забудовника і жорстко попередив його про те, що несанкціоноване зрізування дерев тягне за собою кримінальну відповідальність. Однак чи візьме до уваги те попередження забудовник? Адже факт відновлення робіт переконливо свідчить, що для певних осіб у нашому місті рішення депутатів, делегованих у міську раду громадою захищати її інтереси, — зовсім не обов'язкові для виконання. Не обов'язково, виявляється, й меру міста Сергію Одаричу виконувати свою обіцянку розібратися із цим будівництвом і остаточно вирішити питання. Втім, вірогідно, що пан Одарич вже зробив це і доволі успішно для себе.

А тим часом розгнівана територіальна громада, не вірячи вже нікому, має намір знову ставати на захист своїх інтересів, знову обходити кабінети і ледь не голіруч захищати цю ділянку. Влада ж бо, як бачимо, вплинути на ситуацію не може чи не хоче. В усякому разі складається враження, що її взагалі немає.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 08.08.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 72 хитов: 1004
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0081651210784912; SQL запросов: 11