Медиагруппа «Антенна»  

Убило блискавкою

Костянтин ПРОЦЕНКО# 30, 01.08.2007

Як відомо, під час грози дуже небезпечно перебувати на водоймах, ховатися під поодинокими деревами і знаходитися на відкритій місцевості. Це не придумані правила, вони пройшли сувору перевірку життям. Отож, нехтуючи ними, можна наразитися на смертельну небезпеку.

Саме так і трапилося 23 липня в обідню пору в Жашківському районі. Сорокашестирічний мешканець села Нова Гребля не став шукати укриття, коли грозовий дощ застав його серед поля. Та не встиг він пройти і кількасот метрів по відкритій місцині, як у нього влучила блискавка. Чоловік загинув миттєво. Цього року це вже третій випадок в нашій області, коли блискавка влучає в людину.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 01.08.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 580 хитов: 16662
вчера: 580/19299
время генерации: 0.022987842559814; SQL запросов: 11