Медиагруппа «Антенна»  

Мрія нарокоманів

Наталя ТАРАН# 30, 01.08.2007

Черкаські правоохоронці виявили більш ніж 10 га незаконних посівів конопель. На полі, нехтуючи усіма заборонами, виросло близько 17,5 мільйона рослин.

Займався цим кримінальним промислом Глухівський інститут луб'яних культур. Його працівники добре знають, що сіяти конопельки можна лише з дозволу держави, але з невідомих причин проігнорували цю вимогу і тим самим накликали біду на свої голови — тепер їм буде інкримінована стаття 320 КК України "Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів."

Про те, що інститут має намір висіяти коноплю, його адміністрація повинна була проінформувати правоохоронні органи, разом з їх представниками провести обстеження території посівів, перевірити насіння культивованої культури та осіб, які її висівають. Усього цього зроблено не було, коноплю посіяли на власний розсуд, а досить велике поле наркотичної сировини не охоронялось, отож вона могла стати легкою здобиччю будь-якого зловмисника.

За законом такі дії караються штрафом до п'ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або ув'язненням до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той же строк.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 01.08.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 20 хитов: 59
вчера: 580/19299
время генерации: 0.014884948730469; SQL запросов: 11