Медиагруппа «Антенна»  

За два тижні можливі неприємності

Вячеслав ХАРЧЕНКО# 29, 25.07.2007

Добігає кінця технічний огляд транспортних засобів, який розпочався 2-го січня. Останній термін його проходження — 31 липня, тобто у копунів і копух залишилося лише два тижні.

У вас ще є можливість здійснити цей важливий захід своєчасно і без надмірних зусиль. Нагадуємо, що при технічному огляді транспортного засобу його власник пред'являє свій паспорт, реєстраційний документ, квитанції про сплату встановленої суми податку (або документ, що дає право на пільги чи звільнення від податку), а також квитанції про сплату платежів за проведення технічного огляду транспортних засобів. У водія також перевіряється наявність посвідчення на право керування відповідною категорією транспортних засобів, довідки про медичне обстеження на придатність до керування автотранспортом і страховий поліс.

В обласному центрі технічний огляд автомототранспорту проводиться:

• у центрі діагностики автомобілів при ВДАІ УМВС, що по вул. Лесі Українки, 21,

• в діагностичному пункті по вул. Смілянській, 127 (ТОВ "Контакт-Сервіс" на території ВАТ "Черкаське АТП-17162").

Розпорядок їх роботи: вівторок, середа, четвер, п'ятниця — з 8.30 до 18.00; субота — з 8.30 до 16.00; неділя, понеділок — вихідні.

Тож ласкаво просимо!

Принагідно нагадуємо, що власники транспортних засобів, які у встановлені строки не подали їх на державний технічний огляд, будуть притягнені до адміністративної відповідальності.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 29, 25.07.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 458 хитов: 12850
вчера: 782/39092
время генерации: 0.029787063598633; SQL запросов: 11