Медиагруппа «Антенна»  

На Черкащині розкрадають зерно

На Черкащині прокуратура виявила факти розкрадання зерна і засобів, призначених для його зберігання. За цими фактами порушені кримінальні справи, заявив Генеральний прокурор України Олександр Медведько газеті "Экономические известия".

Він зазначив, що прокуратура виявила численні порушення законодавства на ринку зерна, починаючи від його зберігання до реалізації хлібобулочних виробів.

Загалом порушено 36 кримінальних справ, складено 296 адміністративних і 117 дисциплінарних протоколів.

— На Дніпропетровщині збитки від неправильного зберігання зерна — 25 млн. грн. Усього через неправильне зберігання зіпсовано 52 тис. т збіжжя. А на Вінничині, Рівненщині та Черкащині виявлені факти розкрадання зерна, — повідомив О. Медведько.

Генпрокурор відзначив, що майже в усіх областях України виявлено порушення правил виготовлення хлібобулочних виробів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 29, 25.07.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 473 хитов: 13519
вчера: 782/39092
время генерации: 0.057003974914551; SQL запросов: 11