Медиагруппа «Антенна»  

Лицарі пожежно-прикладного спорту

Анастасія СКРИПЧЕНКО# 29, 25.07.2007

Юнацька команда Черкаської Області вперше за всю історію Пожежно-прикладного спорту стала абсолютним переможцем Всеукраїнських змагань з ППС. 13 медалей в усіх можливих видах змагань вибороли господарі майданчику – спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки. На їхньому рахунку 7 золотих, 5 срібних та 1 бронзова нагорода – такий результат запеклої та важкої боротьби, що точилася у спортивному комплексі ЧІПБ з 3 по 6 липня.

На змагання у Черкаси приїхали 26 команд юнаків віком від 13 до 18 років з усієї України, аби позмагатися у спритності, вправності, витривалості та безстрашності. І така кількість учасників, а також піднесення, з яким кожен із них виходив на етап, були найважливішою нагородою для всіх тренерів, суддів, організаторів заходу та ветеранів ППС.

Цього року пожежно-прикладний спорт святкує своє 70-річчя, а наявність на майданчиках стількох молодих спортсменів дає підстави стверджувати, що цей спорт має велике майбутнє. Результати, що їх показала юнь, не поступаються досягненням дорослих: на доріжках молодь виступала на рівні майстрів спорту, а отже перспектива нових досягнень та світових рекордів цілком реальна, адже у молодих спортсменів є час та можливість рости і вдосконалюватися у майстерності.

Важливість змагань підтверджували й їх організатори – Міністерство з питань надзвичайних ситуацій, Федерація пожежно-прикладного спорту, Міністерство з питань сім’ї, молоді та спорту, а також ГУ МНС в Черкаській області та керівництво Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Була сформована бригада висококваліфікованих суддів, яку очолив голова федерації ППС Олександр Кузьмич Тарасов, підібрані найкращі хронометристи, адже у цьому герці вирішальними могли стати навіть соті долі секунди.

Змагання тривали два дні. Першого дня учасники долали смугу перешкод та здійснювали бойове розгортання, кожне з яких вимагало від хлопців не лише спортивної витримки та спритності, а й досконалого знання пожежної справи та технічного оснащення. Тільки за перший день при подоланні 100-метрової смуги перешкод троє юнаків із Луганської, Волинської та Черкаської областей показали результати кандидатів у майстри спорту і навіть перевищили досягнення своїх старших колег і наставників із дорослих команд. У бойовому розгортанні безперечними лідерами стала команда Черкаської області, обіг навши на десяті долі секунді команди з Тернопільскої області та м. Київ.

На другий день виконувалася штурмовка – підйом драбиною у вікно 2-го поверху для молодшої та 3-го поверху для середньої та старшої груп. І знову таки призові місця розділили Черкаська, Луганська та Волинська області. Та тут відрив між першим і другим місцем був настільки значним, що практично автоматично вивів Черкаську область на перше загальнокомандне місце.

Останнім був найяскравіший етап – естафета 4 по 100 метрів, в якій поєднувалося усе: спритність, швидкість, відважність і головне – вправність у пожежній справі.

Гасіння умовної пожежі на завершальному етапі естафети – одне з найважчих та найвідповідальніших завдань. Швидко загасити полум’я – справа не з легких, особливо для таких ще юних рятувальників. І тут несподіваним переможцем стала команда Кіровоградської області.

За загальними результатами переможцем запеклих змагань із великим відривом стали господарі майданчику – команда Черкаської області, вона набрала найбільшу кількість балів, а відповідно і кількість медалей на кожному з випробувань.

Друге та третє місця посіли команди відповідно Луганської та Волинської областей.

Минулорічний переможець, команда АР Крим, зайняла лише почесне 9 місце. Основними суперниками цього року були команди з Миколаїва, Харкова, Києва, Луганська, Волині та Черкас.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 29, 25.07.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 582 хитов: 11037
вчера: 919/19363
время генерации: 0.036237001419067; SQL запросов: 11