Медиагруппа «Антенна»  

Незабаром кондукторів одягнуть у форму

До 1 серпня, зазначає начальник відділу транспорту та зв'язку міськвиконкому Євген Кімлик, всі кондуктори та водії автобусів, що працюють на міських маршрутах, будуть одягнені у форму. Це потрібно, аби пасажири одразу визначали кондуктора в салоні, а також для покращення культури обслуговування, адже зовнішній вигляд кондуктора впливає і на його власну поведінку, і на поведінку пасажирів.

За словами Євгена Кімлика, зараз є кілька зразків форми, серед яких і оберуть найоптимальніший варіант. Одяг кондукторів та водіїв буде блакитного кольору, поки що розробляється уніфікований варіант для зими і літа. Всі витрати по пошиттю форми беруть на себе перевізники. В недалекій перспективі — розробка ескізів та пошиття форми і для кондукторів та водіїв тролейбусів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 29, 25.07.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 469 хитов: 19391
вчера: 653/28380
время генерации: 0.0078871250152588; SQL запросов: 11