Медиагруппа «Антенна»  

ЧЕРКАЩИНУ ВІДВІДАВ МІНІСТР МНС

Нестор Шуфрич побував у населених пунктах, постраждалих від стихійного лиха, і взяв участь у засіданні комісії, що здійснювала їх обстеження.

Нагадаємо, що 26 травня районами Черкаської області пронісся страшний буревій: шквалистий вітер сягав 25–30 м/с, град був шпичастий діаметром

20 мм і більше, повалило безліч дерев, що зупинило рух транспорту на основних напрямках автомобільного сполучення, були знеструмлені 110 населених пунктів, без світла залишилася і залізниця, через що затримався рух потягів, були пошкоджені багато житлових будинків, навчальних і медичних закладів.

Найбільше питань викликала можливість компенсації збитків постраждалим із резервного фонду України. Найближче засідання уряду, на якому планується розгляд цього питання, має відбутися 25 липня, і до цього часу всі збитки повинні бути зафіксовані, а їхні переліки подані до органів місцевої влади. Оскільки більшість житлових будинків залишилися без дахів, медичні та навчальні заклади — без шибок, то ремонтувати такі споруди треба негайно.

Нестор Шуфрич заявив: "Одним із головних завдань влади в цілому є забезпечення нормальних умов життя наших громадян. Сьогодні ми побачили, що через буревій постраждала ціла низка установ, які реально забезпечують умови життя мешканців Черкаського регіону. Саме тому актуальним є вирішення питання, як вийти із цієї ситуації. Впевнений, що найближчим часом уряд прийме відповідне рішення щодо компенсації потерпілим від стихійного катаклізму".

Міністр підкреслив, що силами місцевих бюджетів питання вирішити неможливо, тому найближчим часом за дорученням уряду будуть визначені напрямки, за якими залучатимуться кошти з резервного фонду уряду. Нестор Іванович запевнив, що кошти дійдуть до всіх постраждалих, за цим будуть слідкувати спеціальні комісії.

Найбільше обурення у Міністра викликала інформація, що під час продажу будівельних матеріалів постраждалим через буревій мали місце спекуляції і навмисне, штучне підвищення цін на шифер. "Я особисто підготую відповідне звернення до прокуратури та органів МВС щодо розслідування обставин продажу постраждалим будівельних матеріалів за завищеними цінами.

Ця перевірка буде проходити під особистим контролем МНС. Раджу всім, хто це зробив, ще до початку розслідування добровільно компенсувати гроші постраждалим".

Сьогодні вже ведуться відновлювальні роботи, господарі ремонтують будівлі, комунальне господарство прибирає зламані та повалені дерева. Погодні умови не дають можливості чекати на компенсацію, тому ліквідація наслідків стихійного лиха ведеться за власний рахунок, але візит міністра, його посилений інтерес до стану справ та зацікавленість у якнайшвидшому відновленні нормальної життєдіяльності на Черкащині дають надію, що компенсація витрат і реальна допомога обов'язково будуть і то в найближчий час.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 29, 25.07.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 475 хитов: 13684
вчера: 782/39092
время генерации: 0.026657104492188; SQL запросов: 11