Медиагруппа «Антенна»  

Освячено місце майбутньої церкви

У день Різдва Святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна у Смілі відбувся молебень і був установлений символічний хрест на місці майбутнього храму на честь святого Української автокефальної православної Церкви.

Цій події передувала урочиста хода вулицями міста вірян, духовенства на чолі з владикою Черкаським і Кіровоградським Іларіоном, козаків зі Сміли, Кам'янки, Ірклієва, Чорнобая, Золотоноші, які того дня проводили кра-йову раду.

Настоятель майбутнього храму отець Михайло Шевчук ( до речі, депутат міськради) розповів, що фундамент закладатиметься цього року, храм матиме площу 15 на 15 метрів, 26-метрову висоту і буде увінчаний п'ятьма куполами.

Він стоятиме на центральній вулиці Сміли поряд з будівлею міжрайонної прокуратури. Сьогодні в місті є церкви трьох основних конфесій.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 29, 25.07.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 468 хитов: 19345
вчера: 653/28380
время генерации: 0.007969856262207; SQL запросов: 11