Медиагруппа «Антенна»  

Олійник пообіцяв подарувати владі міста закон "Про місцеве самоврядування"

Ольга МАЛЬОВАНА# 29, 25.07.2007

Народний депутат України, екс-мер Черкас Володимир Олійник, пересварившись із політичною верхівкою БЮТу, повернувся до Черкас і зайнявся проблемами черкаських базарників та й, взагалі, тим, чи дотримується законності і Конституції черкаський міський голова Сергій Одрич.

На думку Володимира Миколайовича, яку він висловив на прес-конференції 16 липня, рішення міської ради про заборону торгівлі поза межами ринків є грубим порушенням закону України "Про регуляторну політику". Тому, вважає екс-мер Черкас, "незаконними є й дії міліції, яку влада штовхає на виконання своїх незаконних рішень". Оскільки ст.160 Кодексу про адміністративні правопорушення ("Торгівля з рук у невстановлених місцях"), котру й інкримінують базарникам, не є такою, за яку можна розганяти торговців, бо заперечень не викликає хіба що друга її частина — "у невстановленому місці", а от щодо "торгівлі з рук", говорить Володимир Олійник, — то це вид торговельної діяльності, а не антизаконна дія.

Відтак, минулого тижня увесь натовп черкаських позаринкових підприємців відправився до Києва. Спочатку до Міністерства внутрішніх справ, де з ними зустрівся заступник міністра Василь Фатхутдінов. Очевидно, спілкування біля стін головного міліцейського відомства держави виявилося для гостей із Черкас найбільш плідним. На ньому заступник міністра дав наказ призупинити дії міліції стосовно базарників та оголосив про створення спеціальної комісії, яка має вивчити це питання. Журналістам цей момент був продемонстрований наочно на відео, привезеним Олійником.

А от від головного офісу БЮТу, куди потім попрямували базарники, розповів Володимир Олійник, вони повернулися ні з чим. Сердечна лідерка цієї партії до них не вийшла, зате вийшов Богдан Губський і виголосив полум'яну промову, суть якої звелася до того, що треба "знімати" Одарича. Схоже на те, що у непримиренних сьогодні ворогів — Губського та Олійника хоча й різні шляхи, але мета все ж таки одна.

Володимир Олійник доволі заповзято взявся за проблему базарників, а заразом і за самого мера Сергія Одарича, в діях якого він вбачає й інші порушення. Це і незаконне, на переконання нардепа, захоплення його громадської приймальні, що за керування містом Анатолія Каленчука розмістилася на другому поверсі будівлі міськвиконкому, і дерибан землі на берегах Дніпра, і звільнення секретаря міськради Каленчука разом із кількома заступниками міського голови.

Із приводу "захоплення" кабінету нардепа у міськраді Володимир Олійник подав у прокуратуру, УМВС і СБУ подання про скоєння злочину. Навіть не одного, а двох: перший — самоуправство, зловживання службовим становищем, другий — перепони в діяльності народного депутата України. Він також надіслав телеграму Президенту (копії — голові Верховної ради, Прем'єр-міністру та голові Черкаської ОДА), де повідомив про скоєння злочину і, зокрема, зажадав від Президента як гаранта Конституції відновлення законності.

Олійник пообіцяв подарувати владі міста закон "Про місцеве самоврядування." Він також повідомив, що вже є подання на відновлення на посадах секретаря міської ради А.Каленчука та звільнених заступників міського голови.

— Скажімо, по Каленчукові — там лікарняний, і треба буде виконати рішення суду не формально, а винести на сесію питання про звільнення теперішнього секретаря із займаної посади, далі — прийняти Каленчука і звільнити знову, — каже Олійник. — Це ж стосується і заступників міського голови. Якщо немає вакансій, то доведеться когось звільняти. Якщо сесія спробує гратися із законодавством, то це вже буде підставою для того, щоб профільний комітет Верховної Ради зробив висновки про те, наскільки виконується рішення суду, і тоді Верховна Рада може призначити дострокові вибори міської ради".

Ймовірно, що за таким енергійним захистом законності у місті і державі стоять політичні інтереси самого Олійника. Адже недарма на цій же прес-конференції він обмовився і про дострокові вибори Черкаської міської ради і черкаського міського голови...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 29, 25.07.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 458 хитов: 12892
вчера: 782/39092
время генерации: 0.0096487998962402; SQL запросов: 11