Медиагруппа «Антенна»  

Державні кошти — на вітер

Масштабні зловживання під час освоєння державної субвенції на ремонт головного каналізаційного колектора виявили ревізори КРУ під час перевірки управління капітального будівництва Черкаського міськвиконкому.

Як повідомляє прес-служба КРУ у Черкаській області, його минуле керівництво незаконно витратило 5 млн. 887 тис. грн. Із них понад 2 млн. грн. державної субвенції разом із коштами місцевого бюджету, спрямованих у 2005-2006 роках на фінансування ремонту головного колектора з насосною станцією у Черкасах, були витрачені на фіктивні ремонтні роботи.

Як виявилося в ході контрольних обстежень, до актів виконаних робіт за листопад-грудень 2006 року були включені роботи, які насправді не проводились. Більше 926 тис. грн. було списано на встановлення 10 шиберних засувок та клапанів. Однак зустрічна звірка в ЗАТ "БМФ "Житлобуд-1" показала, що таке обладнання на підприємство не надходило і не використовувалось при будівництві каналізаційного колектора. Всього ж управлінням оплачено завищену вартість будівельних робіт на загальну суму 931,4 тис. грн.

Дивним чином в управлінні капітального будівництва Черкаського міськвиконкому розпоряджались і державним майном. Незважаючи на те, що рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради від 17.05.2005 року функції замовника на будівництві головного каналізаційного колектора передано від ДКП "Черкасиінвестбуд" саме до Управління капітального будівництва Черкаського міськвиконкому, у бухгалтерській документації УКБ цей факт не відображено. В результаті вартість активів (незавершеного будівництва) була занижена на 4 млн. 956 тис. грн.

За результатами ревізії в.о. головного бухгалтера притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано в УСБУ у Черкаській області, за результатами розгляду яких на начальника УКБ складено протокол про вчинення корупційного діяння.

На відповідні вимоги КРВ у м.Черкаси, управління капітального будівництва виконкому Черкаської міської ради усунуло всі порушення.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 27.06.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 547 хитов: 22479
вчера: 634/35795
время генерации: 0.012728929519653; SQL запросов: 11