Медиагруппа «Антенна»  

Не підмажеш — не орендуєш

Скільки нам доводилось чути про те, що наші місцеві правоохоронці ось-ось покінчать із таким суспільним злом, як хабарництво.

На численних прес-конференціях дяді з великими зірками на погонах повідомляли про чергові факти затримання хабарників “на гарячому”. Але як правило, з великої хмари був малий дощ — до суду доходили лише поодинокі справи, які нерідко “розсипалися” під час судових слухань. І ось ще одна подібна новина.

Боячись припуститися якоїсь помилки чи, не дай Боже, неточності, вдамося до сухої мови документу — постанови про порушення кримінальної справи. "Давиденко Володимир Олексійович, будучи депутатом Золотоноської районної ради та працюючи головою правління Золотоноського районного споживчого товариства, будучи службовою особою, діючи умисно, з корисливих мотивів, з використанням свого службового становища вимагав та близько 16 години 15 хвилин 18 травня 2007 року, перебуваючи у своєму службовому кабінеті... одержав... в якості хабара 600 доларів США за можливість продовження строку оренди приміщення магазину №4 з підсобними приміщеннями за адресою: м. Золотоноша, вул. Шевченка, 169".

Згідно з постановою старшого слідчого відділу прокуратури області Ю. Безщасного В. Давиденка відсторонено від займаної посади "на період досудового слідства та розгляду кримінальної справи".

Відповідне подання направлено для виконання згаданої постанови Золотоноському районному споживчому товариству. І тепер найвисокопоставленіший кооператор Золотонощини вже не гріє зручне крісло у затишному кабінеті. Проте і від суспільства його чомусь не ізольовано, що дає неабиякі можливості вносити бажані корективи у хід слідства.

Отож є чималі сумніви стосовно того, чи зможуть довести непохитно принципові слідчі цю справу до логічного завершення. Чи не стане викриття "золотоноського хабарництва" за участю такої високопоставленої особи, як пан Давиденко, черговою мильною бульбашкою? Поживемо — побачимо.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 27.06.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 12 хитов: 18
вчера: 691/35747
время генерации: 0.0087380409240723; SQL запросов: 11