Медиагруппа «Антенна»  
Декабрськие тезисы к новогодним тостам

Дорогие друзья!

Коллектив медиа-группы "Антенна" искренне поздравляет вас с наступающим Новым 2008 годом и Рождеством Христовым!

В канун светлых праздников не хочется говорить о пережитом, вспоминать плохое. Ведь хорошего было и будет куда больше! Пускай те, кого мучает совесть за честно украденное в 2007 году, разводят сопли по поводу демократии и моральности. Мы об ином. И для других!

За плечами еще один сложный и богатый политическими событиями год. Год, который стал годом перемен. Если следовать логике Востока, то жить в этот период — дело неблагодарное. Но есть ли у нас иной выход? Есть ли иной путь, нежели тот, который мы с вами избрали? »»»

#52, 29.12.2007
Потужній лівоцентристській силі бути

Принаймні так заявив на прес-конференції в Черкасах минулої п'ятниці новий лідер СДПУ(о) Юрій Загородній. Про почуте на тому зібранні розповідь нашого кореспондента.

На жаль, на запрошення взяти участь у згаданій прес-конференції, яка відбувалася у редакції газети "Нова доба", відгукнулись представники лише кількох регіональних ЗМІ. А там, як на нас, говорилося багато чого нового і досить цікавого. Юрій Загородній розповів, зокрема, про перебіг 21-го з'їзду своєї партії, що пройшов влітку цього року. На ньому було затверджено Концепцію розвитку СДПУ(о) до 2012 року і з трьох кандидатур обрано голову партії. Окрім його кандидатури на з'їзді обговорювались ще дві — Ігоря Шурми і Володимира Місюри, але зрештою делегати віддали перевагу йому. »»»

Іван СІЧОВИК#52, 29.12.2007
Аукцион невиданной щедрости:

горсовет поздравил черкасщан иностранным кредитом, закрытием роддома и раздачей городской земли?

Депутаты Черкасского городского совета в прошлый четверг сделали настоящий новогодний "подарок" черкасщанам — повесили им на шею более десяти миллионов кредита, взятого у Европейского Банка Реконструкции и Развития, отдали родильный дом №2 в областную собственность и передали 32 гектара земли около Черкасского аэропорта фирме-владельцу баскетбольного клуба "Черкасские Мавпы". »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#52, 29.12.2007
Руйнівникам пам'ятників не йметься

Минулого тижня на сторінках деяких регіональних видань з'явилася публікація з крикливим заголовком — "Інтелігенція вимагає скинути Леніна", та підзаголовком — "Звернення творчої інтелігенції до депутатів усіх рівнів органів місцевого самоврядування Черкащини, до всіх жителів Шевченкового краю". »»»

#52, 29.12.2007
Припливли

Із 1 січня підвищуються тарифи на водопостачання та водовідведення

Виконком затвердив нові тарифи на водопостачання та водовідведення, які для населення збільшуються відповідно на майже 31 (30,73)% та майже 80 (79,55)%. Якщо сьогодні люди платять за водопостачання (за 1 куб. м) 0,833 грн., то будуть платити 1,089 грн., а вартість водовідведення (за 1 куб. м) збільшиться із 0,533 грн. до 0,957 грн. Тарифи набувають чинності 1 січня наступного року. »»»

#52, 29.12.2007
Аж з ніг, бідолашки, падають від утоми

Працівники виконкому відпочиватимуть 9 днів

Керуючись розпорядженням Кабінету міністрів України від 28 листопада 2007 р. №1059-р "Про перенесення робочих днів у 2008 році з метою раціонального використання часу", співробітники виконавчого комітету Черкаської міської ради замість робочих днів 2, 3 і 4 січня працюватимуть по суботах відповідно 12, 26 січня і 9 лютого. »»»

#52, 29.12.2007
У "Придніпровці" і "Соснівці" нові начальники

Напередодні Нового року в УМВС України в Черкаській області пройшла кадрова ротація, в результаті у Соснівському і Придніпровському райвідділах міліції з'явилися нові начальники.

Придніпровський райвідділ міліції, що досі не мав керівника, очолив Сергій Брайченко. »»»

#52, 29.12.2007
Олександр ЧЕРЕВКО: "Політичний рік завершується впевненою перемогою демократичних сил!"

"Ми живемо не задля виборів, а заради перемін на краще! А вибори є лише знаряддям в досягненні кращого прийдешнього!" — таким був лейтмотив спілкування із журналістами Черкаських обласних ЗМІ керівника регіонального Блоку політичних партій "Наша Україна–Народна самооборона" та голови облдержадміністрації Олександра Черевка.

Прес-конференція відбулась в понеділок, обіднього часу, і проходила у виконкомі обласної організації НУ–НС. »»»

#52, 29.12.2007
Реконструйовано міст через Вільшанку

19 грудня було відкрито реконструйований міст через р.Вільшанка на автомобільній дорозі державного значення Канів–Чигирин–Кременчук.

Міст через р.Вільшанка був збудований у 1962 році за проектом Дніпропетровського філіалу інституту "Укрдіпродортранс". Завдовжки 136,95 м, він був вузьким для транспорту і розрахований на тимчасове навантаження лише 13 т. »»»

#52, 29.12.2007
В'ячеславу Чорноволу — 70

На Черкащині відзначили ювілей великого земляка

Пам'ятник В'ячеславу Чорноволу відкрито на його батьківщині, у селі Вільховець Звенигородського району.

Вшановуючи пам'ять Героя України напередодні його 70-річчя, громада села, мешканці області та почесні гості пройшли пішою ходою від центру Вільховця до нещодавно відновленої садиби родини Чорноволів.

На обійсті Чорноволів було урочисто відкрито погруддя, яке виготовив черкаський скульптор Владислав Димйон у рамках Державної програми "Золота підкова Черкащини". »»»

#52, 29.12.2007
Афганці пом'янули однополчан

25 грудня виповнилося 18 років з дня введення обмеженого контингенту радянських військ до Афагністану. Ця дата стала початком відліку майже десяти років тієї страшної війни.

Афган пройшли немало черкащан, зокрема в бойових діях брали участь 1105 людей, з них загинули 102 і двоє пропали безвісти.

Щоб пом'янути їх, до афганського монументу в центрі Черкас прийшли колишні воїни-інтернаціоналісти, рідні і друзі загиблих, представники громадськості. »»»

Юрій Вітальєв#52, 29.12.2007
Ну, елкин браконьер, погоди!

Государственное предприятие "Черкасское лесное хозяйство" организовало штаб для руководства и координации работ по усилению охраны лесов и сбережению хвойных посадок, проще говоря, ёлок-сосенок, в предновогодний период.

В каждом лесничестве созданы особые бригады, куда входят работники лесной охраны и представители общественных организаций. »»»

#52, 29.12.2007
На черкащині зніматимуть "Муху-цокотуху"

Наступного року на Черкащині почнуть проводитися кастинги та огляди обдарованих дітей, талановитих дитячих та молодіжних колективів, наразі невідомих та обмежених сценою місцевого БК. Виявляти і розвивати нові таланти буде черкаська громадська організація "Школа краси "Гармонія". За участю дітей у Черкасах наступного року планують зняти фільм-оперу за мотивами "Мухи-цокотухи" Корнія Чуковського. Про це йшлося на прес-конференції у Черкаському прес-клубі реформ 21 грудня. »»»

#52, 29.12.2007
Черкаському хору — 50 років

Черкаський академічний заслужений український народний хор Черкаської обласної філармонії відсвяткував своє п'ятидесятиріччя.

До золотого пісенного фонду нашої Батьківщини назавжди увійшли високохудожні твори у неповторному виконанні Черкаського хору — пісні "Лебеді материнства", "Степом, степом...", "Мамина вишня" на слова відомих поетів Василя Симоненка, Миколи Негоди, Дмитра Луценка, обробки народних пісень "Ой, у вишневому садочку", "Ой, чий то кінь стоїть", які у виконанні Черкаського хору полюбили всі українці. »»»

#52, 29.12.2007
БОЛЬШАЯ РАСПРОДАЖА

Прошлый год ознаменовался небывалым интересом разного рода инвесторов, а подчас и мошенников, к самым большим предприятиям Черкасщины. Многие из них когда-то были флагманами своих отраслей, а нынче — банкроты. Из числа этих в прошлом мощных предприятий невостребованным по непонятным причинам остается, наверное, только Черкасский завод телеграфной аппаратуры. А к другим таки идут инвесторы, даже иностранные. »»»

#52, 29.12.2007
У Смілі відзначили рятувальників

Місяць тому у Смілі трапилася надзвичайна подія. Увечері майже в центрі міста раптом запалав автобус ПАЗ. Хоча пасажирів у салоні не було, виникла небезпека вибуху балонів із метаном, на якому працював двигун. Тож щохвилини могла статися катастрофа біля житлових будинків та залізничного переїзду. Неподалік знаходиться і АЗС. »»»

Ігор СЛАВІН#52, 29.12.2007
"Патріот" на службі МНС

Про те, що рятувальна служба давно стала виконувати значно ширші обов'язки, ніж гасіння пожеж, відомо всім. Але можливості служби залежать і від технічного оснащення, від специфіки обладнання та відповідності потребам рятувального спорядження. І сьогодні зроблений значний крок у цьому напрямку, аби задекларовані обов'язки стали реально виконуватися. Автопарк Головного управління МНС України в Черкаській області поповнив сучасний, спеціалізований, маневрений рятувальний автомобіль УАЗ "Патріот" »»»

#52, 29.12.2007
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#52, 29.12.2007
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№52, 29.12.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 90 хитов: 7501
вчера: 212/12313
время генерации: 0.43961787223816; SQL запросов: 12