Медиагруппа «Антенна»  

Непотрібні гроші

Черкащина не використала кошти на кілька аграрних програм

За повідомленням ЛІГАБізнесІнформ, під час всеукраїнської селекторної наради віце-прем'єр-міністр України Віктор Слаута і міністр аграрної політики України Юрій Мельник висловили занепокоєння тим, що на казначейських рахунках управлінь агропромислового розвитку деяких областей є залишки невикористаних коштів за кількома програмами. Так, значні суми невикористаних грошей зафіксовано в Черкаській, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Полтавській і Харківській областях. Це свідчить про недостатню роботу конкурсних комісій обласних та районних держадміністрацій.

Віце-прем'єр звернувся до керівництва областей з вимогою посилити роботу щодо використання спрямованих коштів.

Від редакції: Ось якби уряд звернувся до керівників області з пропозицією спрямувати невитрачені в АПК кошти на реалізацію програми "Золота підкова Черкащини", то на казначейських рахунках вже не було б і копієчки. А з "агропромисловими" коштами "працювати" складніше. Там будувати та реставрувати нема чого. А інше, якісь там технології та програми розвитку, мабуть, не цікаві для влади, бо яка ж із них для себе, рідненьких, користь?!









ТОП-СТАТЬИ
Номер # 20, 23.05.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 516 хитов: 16440
вчера: 728/20732
время генерации: 0.01976203918457; SQL запросов: 11